NÄDALA TAROSKOOP | Praeguse perioodiga aitavad toime tulla usaldus ja koostöö

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 6.- 12.04

Nädalat iseloomustavad maailm ja mõõkade kaks. Nüüd on esiplaanil suhted ja koostöö. Igas eluvaldkonnas laabuvad asjad paremini, kui on olemas usaldus, üksteisemõistmine ning teineteise vajaduste ja soovide austamine. Ära võta kogu maailma raskust enda õlgadele, vaid küsi vajadusel abi. Hoolimata keerulisest hetkeolukorrast on tähtis, et suudaksid säilitada enda elus teatud tasakaalu. Kui tunned, et sind vaevab ärevus, stress ja hirm, siis räägi inimestega, kes sind toetavad. Mida rohkem sa end paanikast ja muretsemisest kaasa haarata lased, seda enam sa tõmbad ligi just seda, mida sa tegelikult ei soovi.

Suhete osas on nüüd aeg võtta endale hetki, et olla koos nendega, kellest sa hoolid. Isegi kui sa ehk füüsiliselt ei saa olla nendega, siis saada neile häid mõtteid ja soove. Kohati võivad praegu suhted pingestuda, sest inimesi on haaranud ärevus. Katsu ise mitte kaasa minna selle raske energiaga ning hoia oma meel positiivne. Ainus, mida hetkel teha saab, on usaldada oma südant ja hoida oma mõtted helged. Kui suudad näha praeguses hetkes õppetundi, siis suudad sa ka selle raske perioodiga toime tulla.

Töö- ja rahaasjade osas tuleb olla hetkel võimalikult paindlik. Tee omalt poolt kõik, mida suudad, et kulusid vähendada. Kui sa oled üks neist, kelle palka on vähendatud või keda on koondatud, siis pead siiski suutma mitte paanikasse sattuda. Praegune olukord on väga raske, nii vaimselt kui füüsiliselt, kuid see ei jää igavesti kestma. On oluline leida endale alternatiivseid tegevusi, mis hoiavad meele ärksa ja toovad ehk ka mingit sissetulekut.

Tervise osas pead nüüd pöörama tähelepanu oma emotsioonidele. On oht kalduda melanhooliasse. Oma osa segastele tunnetele lisab ka täiskuu, mille tõttu tundlikumad inimesed võivad kogeda ärritustunnet, kahtlusi ja nukrameelsust. Paljud tunnevad end üksikuna ja maailmast äralõigatuna, mis süvendab veelgi negatiivsete emotsioonide esiletõusmise võimalust. Keskendu armastusele ja hoolivusele ning ära sea endale liiga suuri eesmärke. Võta enda sihiks lihtsalt hingerahu ja tasakaalu saavutamine.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Usu endasse ja kuula oma südant, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing on sulle valinud.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole asjad nii halvasti, kui ette kujutad. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et kõigest on olemas väljapääs.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabub nüüd positiivne impulss, mis laseb sul näha, et elus on nii mõndagi head. Kui soovid, siis saad oma elus ette võtta olulisi muutusi, et murda välja rutiinist ja alustada uut lehekülge oma elus. Ole avatud ja ära lase meeleolul langeda, nii võid sel nädalal väga positiivse üllatuse osaliseks saada.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus emotsioonid võivad kiirelt üle-alla kõikuda ning seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama ettevõtmisi ja kasutama ära juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide üheksa. Otsid kõiges eelkõige stabiilsust ja turvalisust. Sa oled oma elus hetkel kohas, kust saad nii enda kui teiste heaks üht-teist ära teha, olgu selleks nõu andmine või muud moodi toeks olemine. Ümbritse end inimestega, kellest kõige enam hoolid, see loob sulle praegu kõige turvalisema keskkonna.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ning lubada oma ellu õrnust, harmooniat, armastust ja tänulikkust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja astuma ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus on vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ka oma pereliikmetega sind kohati väsitab.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes

KARANTIINIHOROSKOOP: kuidas erinevate päikesemärkide esindajad kodusistumisele reageerivad?

Käes on urbenädal: valmistu kevadpühadeks vanarahva traditsioonide kohaselt

Seotud