NÄDALA TAROSKOOP | On aeg endasse uskuda ja oma enesekindlust suurendada!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade viis ja müntide üheksa. Praegu tuleks keskenduda oma enesekindluse tõstmisele. Usu, et sa oled piisav ja väärid oma ellu häid asju. Jaga maailmale headust, näita oma tänulikkust ja jää enda südamele truuks. Kohati võid küll veel tunda, et aegajalt kerkivad esile kahtlused, hirmud ja ebakindluse tunne, kuid kui võtad neid vastu teadlikult ning sooviga neist emotsioonidest õppida, siis suudad lõpptulemusena ka elu tumedamast poolest enda jaoks midagi positiivset ammutada.

Inimsuhete ja südameasjade osas oled teel suurema harmoonia poole. Sinu elus võivad hetkel küll aset leida sündmused, mis tekitavad ärevust või ebakindlust, kuid nüüd oleks aeg neisse tunnetesse pisut enam süveneda. Mõtle järgi, miks üks või teine emotsioon ennast ilmutab. Kui leiad algpõhjuse, siis suudad selle enda jaoks ehk ka lahti mõtestada või päris ära lahendada. Praegu tasub vältida liiga kiiret ja emotsionaalset reageerimist. Enne kui oma mõtted välja ütled, mõtle hoolikalt selle viisi üle, kuidas end väljendad. Tunneta ennast, kui tekivad vastandumised ja kokkupõrked. Ole parim võimalik sina, pakkudes suhtlemisel mõistmist, avatust, rahu ja kannatlikkust.

Töö- ja rahaasjade osas on aeg, kus ei tasuks ette võtta äkilisi suunamuutusi ega riskantseid tegemisi. Pigem keskendu selle hoidmisele, mis sul olemas on. Pead kaotada ei tohiks, pigem peaks kõiki elu majanduslikku poolt puudutavaid küsimusi vaatama äärmiselt kalkuleerivalt ning võimalikult rahulikult. Isegi kui tunned, et sinu hetkeolukord ei ole kiita, siis ära mine paanikasse, sest see ei aita sind mõistlike otsuste langetamisel.

Tervise osas kipub olema üsna muutlik aeg. Sa võid veidi ülemõtlemisele ja muretsemisele kalduda. Tegeleda tasuks meelt rahustavate tehnikatega, samuti peaksid teadlikult oma immuunsüsteemi turgutama. Süüa võiks pigem vähem kui rohkem ning nüüd tasub oma menüüsse lisada just soojendavaid, vürtsikaid ja pisut tummisemaid roogasid. Mine loodusesse oma akusid laadima ja ennast maandama. Leia enda jaoks mõni tegevus, mis rahustab ja pakub turvatunnet.

Rahulikku nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või muutmine. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind ootavad ees positiivsed üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu peaksid tegelema oma elu majanduslikku poolt puudutavate küsimustega. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.
Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: Alkeemia taroskoobi autor Katrin Oidra: 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, oluline on pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsele arengule

22 viisi, kuidas tõsta oma teadvus kõrgemale tasemele

25 saatuse reeglit, mille järgimine muudab su elu

10 lihtsat elutõde, mida järgides oled õnnelikum ja rahulolevam

Inimkonna teadvus on ärkamas: teadlased on tõestanud, et maakera Schumanni resonants on kiirenenud

Intuitiivsus toimib seal, kus pole abi seadustest ega loogikast

Seotud