NÄDALA TAROSKOOP | Liigu edasi nii, et sinust ei jääks maha lahtisi otsi ja lõpetamata lugusid

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 8. – 14. 06

Nädalat iseloomustavad õiglus ja müntide paaž. Sa tahad end raputada lahti kõigest sellest, mis on sind ära tüüdanud, mis ei tööta enam sinu jaoks ja mis mõjub sulle halvasti. Ära tee rutakaid otsuseid. Minevikuga tuleks teha lõpparve korralikult läbi mõeldes ja teadlikult. Kui sa suudad asjad enda jaoks selgeks mõelda ning julguse kokku võtta, et pidada maha nii selgitavaid vestlusi kui vajadusel oma seisukohti kaitsta, siis võid saavutada väga häid tulemusi. Sel juhul suudad tõesti oma elu muuta ja liikuda rahulikuma ja tasakaalustatuma tuleviku poolt.

Suhete osas peaksid olema nüüd pigem tähelepanelik ja mõtlema hästi läbi, mida sa soovid. Võid tunda oma armuasjade osas pisut tüdimust ja väsimust, kuid ära lase sellel oma käitumist liigselt juhtida. Mõtle hoolega järele, kas ehk aitaks see, kui süütad iseendas taas sisemise sädeme, oled tänulikum, ei võta asju iseenesestmõistetavalt ning alustad sellest, et jagad oma partnerile armastust ja õrnust. Mida rohkem sa headust ja armastust välja annad, seda enam sa seda tagasi saad. Kui tunned, et ei suuda seda teha, sest oled väsinud, siis võtagi aeg maha ja luba endale puhkust. Kui oled end kogunud, siis näed ehk asju hoopis teise nurga alt.

Tööalaselt on paljulubav aeg. Võimalik, et sulle avanevad uued uksed ning saad oma tööelu taas aktiivselt käima, kuid pead selleks ise korralikult vaeva nägema. Hetkel ei tule midagi lihtsalt niisama. Võimalused on küll olemas, kuid pead andma endast parima, et neid realiseerida. Igasugustest kahtlastest tehingutest ja pakkumistest tuleks hoiduda. Mida ausam ja läbipaistvam kõik on, mis puudutab sinu elu majanduslikku poolt, seda ladusamalt asjad laabuvad.

Tervise osas pead säilitama rahu ja andma endale piisavalt puhkust. Sa ei tohi end liigselt koormata, ega unustada, et just piisav ööuni ja meelerahu on see, mis tagab sinu füüsilise tervise laitmatu toimimise. Kimbutada võivad aga pingepeavalud ja ka seedimine võib olla nõrgem kui tavaliselt. Sellega tuleks arvestada ning mitte söögi-joogiga liialdada. Stressi vältimiseks mine loodusesse või mediteeri.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see “miski”, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Päikselist nädalat!

Loe lisaks: Juunikuu energiad 2020

Vaimne ärkamine võib kaasa tuua inimestevahelisi arusaamatusi ja lahkuminekuid

ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud