NÄDALA TAROSKOOP | Leia endas soov ja jõud kohaneda muutuvate oludega

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 30.03 – 05.04

Nädalat iseloomustavad mõõkade kuus ja torn. Käes on muutuste aeg ning tahad või ei taha, sul tuleb õppida kohanema uute oludega. Praegune periood toob esile kõik sinu varjatud või alla surutud hirmud ja emotsioone. Sa ei saa muud moodi edasi minna, kui teadvustades endale, et sellel kõigel, mis sinu ümber toimub, on roll sinu kasvamises ja arengus. Mida rohkem suudad keskenduda sellele, mis on elus tõeliselt oluline, seda valutumalt sa suudad kriisiaja üle elada. Kasuta praegust aega, et mõelda järgi oma elu üle. Kui tunned, et sa ei suuda ega taha midagi teha, siis olegi lihtsalt niisama. Ka see on täiesti piisav. Praegu on kõige olulisem see, et suudaksid säilitada oma tervise ja hingerahu. Kõik muu tuleb peale seda.

Suhete osas pakub alanud nädal väljakutseid. Pead vaatama endasse, et mõista, kellega soovid koos olla, kellega mitte. Praegune aeg toob hästi välja kõik suhetealased kitsaskohad. See on ühelt poolt suurepäraseks võimaluseks läbisaamise parandamiseks, kuid teisalt võib see tõsta kõik valupunktid väga jõuliselt päevakorda. Enne kui mõne olulise suhteid puudutava otsuse teed, võta endale kindlasti aega, et tunnetada, millel sinu valik põhineb. Ära võta vastu tähtsaid ja elumuutvaid otsuseid, kui oled stressis, väsinud või hirmul.

Töö- ja rahaasjade osas ootab ees keeruline periood, kuid ometi paistab tunneli lõpust valgus. Kui sa ei lase end muremõtetest kaasa haarata, siis näed, et sul on võimalus hakkama saada. Võibolla pead mõnest asjast oma elus loobuma, kuid katsu siiski mitte kaotada lootust. Sa pead leidma enda jaoks uue vaatenurga, mis laseks sul ilma hirmuta asjadele vaadata.

Tervise osas ei ole praegune periood lihtne. Isegi kui ükski füüsiline mure ei kimbuta, siis tuleks enda eest väga teadlikult hoolitseda. Just negatiivsed emotsioonid, stress, hirm ja ebakindlus on need tegurid, mis võivad rööpast välja viia nii sinu vaimse kui viimaks ka füüsilise tervise. Leia endale midagi, mis motiveeriks end liigutama, värskes õhus käima ja tervislikult toituma. Just lootus on see, mis annab jõudu ja tahet enda eest hoolitseda. Leia midagi, mis motiveeriks ja inspireeriks sind enda eest korralikult hoolitsema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku kaarik. On aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uut ja teistmoodi etappi oma elus. Ära hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja suudad võtta käesolevast ajast parima.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub tagasi ka rõõm ja rahulolu.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab armastajad. Nüüd kerkivad esile teemad, mis puudutavad tundeid ja südameasju. Oled emotsionaalsem kui tavaliselt ning pead suutma selles tunnete möllus säilitada sisemise tasakaalu. See on vajalik enda jaoks õige otsuse vastu võtmiseks. Sa pead millestki loobuma selleks, et midagi saada – kaalu hoolikalt, et saadav ja antav oleks tasakaalus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainult ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. Sinu ümbrus ei jää samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega. Pead olema avatud ja õppima kohanema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Michael Laitman: praegune kriisiolukord päästis meid maailmasõjast! Toimub maailma väga tõsine vaimne ümberhäälestamine

Igor Mang: Tulemas on noorte aeg. Veevalaja ajastu lapsed on sündinud siia selleks, et see planeet päästa!

Alexis Varnum: maailm ei lõpe, toimuvad muutused, mis viivad meid uuele tasandile

Seotud