NÄDALA TAROSKOOP | Kõik, mis nüüd alguse saab, muudab sinu elu positiivses suunas

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 25. – 31. 05

Nädalat iseloomustab sauade paaž ja saatuseratas. Pead olema valmis muutusteks ja uuteks oludeks. Asjad ei arene õnneks üleöö, seega on sul aega, et end ette valmistada ja kohaneda. Kõik see, mis praegu sinu ellu saabub toob endaga kaasa positiivseid arenguid, isegi kui sulle esmapilgul tundub, et sinu tavapärane elurütm on sassi löödud.

Suhete osas on hetkel pigem ootusmoment. Kõigepealt pead iseendale selgeks tegema, mida sa soovid ning kuhu ja kellega tahad koos edasi liikuda. Enne kui sinus on sisemine selgus, ei toimu midagi. Kui tunned, et mõni suhe ei toimi ning ikka ja alati tekib teele mõni takistus, ebakõla ja valestimõistmine, siis anna lihtsalt see suhe vabaks. Lase minna. Sellega vabastad nii iseennast kui oma partnerit koormast, mille kandmisest ei tule kummalegi midagi head. Kui aga tunned, et oled valmis kompromissideks, suudad olla avatud, tänulik ja paindlik, siis miks mitte viia oma suhted hoopis uuele tasandile. Lisa oma suhetesse sügavust ning tõeliselt ausaid ja julgeid tundeid.

Töö- ja rahaasjade osas on näha arenguid ja liikumist. Paljud selgusetud olukorrad leiavad nüüd lahenduse ning avanevad uued võimalused, kuidas oma olukorda stabiliseerida. Võid tunda üle pika aja kergendustunnet. Muutlikud ajad nõuavad sinult küll paindlikkust ja oskust näha asju uue nurga alt, kuid kõige olulisem on see, et sul on võimalus, kuidas tunda enda taas turvaliselt.

Tervise seisukohalt tasub nüüd hakata otsustavalt tegutsema. Kui sul on olnud mõni kaebus või mure, siis nüüd pead hakkama sellega tegelema. Enne kui sa ise end kokku ei võta ning otsust ei langeta, et enda tervise tippvormi viid, enne ei tule ka suuremaid positiivseid muutusi. Ära ole nö “ohver”, vaid asu tegutsema. Sinul endal ja sinu valikutel on su vaimsele ja füüsilisele heaolule kõige suurem mõju.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Loe lisaks: Mis kell sa sündisid? Vaata, kuidas see sinu elu mõjutab!

Hakka külvama seda, mida tahaksid lõigata ja andma seda, mida tahaksid saada ning sa näed imesid

Kaitsev inglimeditatsioon nädala alguseks

Seotud