NÄDALA TAROSKOOP | Kiputakse asju üle mõtlema ja liigselt muretsema

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja mõõkade üheksa. Sel nädalal võid kogeda hoolimata sellest, et sinu elus laabuvad asjad sujuvalt, ärevust või muret. Võid märgata, et mõtled üle, omistad mingitele teemadele suuremat tähtsust kui vaja ning kohati kipud ka ennast süüdistama. Leia viis, kuidas peatada negatiivsete mõtete laviin enne, kui see sind enda alla matab. Ära jää minevikku kinni, vaid mõtle läbi teemad, mis sind häirivad, et lihtsalt tulevikus käituda vajadusel teisiti.

Suhete osas võib sind närida kahtlus, kas kõik on ikka korras ning kipud juurdlema iseenda ja partneri tunnete üle. Kõik arutlemised, rääkimised ja oma tunnete väljendamised on hetkel omal kohal, kuid pead hoidma meeles, et jääksid sõbralikku, neutraalsesse ja mõistvasse tsooni, mitte ei kalduks süüdistustesse ega asuks liiga kiireid ja konkreetseid muutusi ellu viima. Praegu on oht asju liiga mustades toonides näha. Anna endale aega, et iseendas selgusele jõuda. Kui oled harmoonias ja tasakaalus siis on lihtsam ka mõista, mida peaksid muutma ja mis on sinu jaoks tegelikult vaid käivitaja, mis toob pinnale rahutuks tegevad teemad.

Tööasjades võib ette tulla seisakuid või ootamatuid muutusi, kuid see ei tohiks mõjutada üleüldiseid arenguid ega rahavooge. Nüüd tuleb seada oma fookus sellele, mis on tähtis ning mitte lasta end mõjutada hirmudel või alateadvusest aegajalt esile kerkivatel emotsioonidel. Praegu oleks hea aeg teha oma väljaminekute osas reaalsuskontroll, kuna raha kipub käest kaduma topeltkiirusel.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik ning kindlasti ei tohi üle pingutada toidu, alkoholi ega medikamentidega. Oluline on tegeleda oma vaimse heaoluga, leida võimalusi puhkamiseks ja niisama olemiseks. Isegi kui soovid täiel rinnal nautida kõike, mida suvi pakub, siis võta endale teadlikult aega, et taastuda ja lasta meelel rahuneda.

NÄDALA ÜLEVAADE 12. – 18.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Sinu elus on mingi periood lõppemas. On aeg kokkuvõtteid teha ja lasta minna sellel, mis on oma aja ära elanud ning sind enam kuidagi ei teeni. Ilma julguseta lahti lasta ei tule ka sinu ellu ka midagi uut ja imelist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab maag. Sinus on peidus suur jõud, võim ja oskused, kuid kõike seda saad kasutada alles siis, kui endasse usud ja oma erilisust tunnistad. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast. Jälgi ka märke, sest just nüüd võivad sinu teele sattuda imed.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade vastu ning võid ka huvituda salateadustest. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sinu elus on saabunud faas, kus soovid elu nautida ning kogeda mõnusat äraolemist. Ees on ootamas põnevat seltskondlikku läbikäimist ja sündmusi, mis toovad sulle rõõmu ja rahulolu. Oled praegu väga avatud ka uutele huvitavatele ideedele ning võid hakata tegema nii eraelulisi kui tööalaseid plaane.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide viis. Võid tunda end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu. Sinu turvalisuse soov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid ja arvamusi. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda end täiesti segaduses olevana, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad võtta kujunenud olukorrast enda jaoks parima.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Südasuvine juuli: kuu energeetilised liikumised ja kosmilised mõjutused

Seotud