NÄDALA TAROSKOOP | Hoolitse enda eest ja tegele oma tunnetega

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on ülempreester ja mõõkade viis. Nüüd tasub omandada kogemusi ja läbida elu poolt saadetud õppetunde läbi traditsiooniliste lähenemisviiside. Toetu oma enda kogemustele, vaheta mõtteid inimestega, kes on oma ala spetsialistid või lihtsalt usaldusväärselt elukogenud. Sõlmi rahu oma eelnevate eluperioodide ja emotsioonidega. Kui sind ootavad ees raskused, siis ära blokeeri neid ning ära mine ka ise lukku. Kasuta nüüd uusi tööriistu ja tehnikaid, et saada jagu elu komistuskividest. Õpi lahti laskma ja edasi liikuma ilma valu ja vaenu endasse kogumata.

Suhete osas tasub nüüd olla pigem traditsioone järgiv. Ära tee mõtlematuid samme ega käitu hetkeemotsioonide ajel. Mõtle oma käigud hoolikalt läbi ning jõua kõigepealt iseendas selgusele. Praegu võivad inimestevahelised vastuolud tekkida just erinevate mõttemaailmade kokkupõrkel. Selleks, et seda ennetada, hoia oma meel avatuna ja ära anna hinnanguid. Katsu hukka mõistmise asemel mõista.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid pigem hindama hetkel seda, mis olemas on. Suuri riske ei tasu võtta, kuid läbimõeldud ja kaalutletud muutused võivad tuua positiivseid arenguid ja edasiliikumist. Kasu võid saada mõne spetsialisti või mentoriga nõu pidamisest ning uute teadmiste ammutamisest. Hoia silmad-kõrvad lahti, tee oma tööd pühendumusega ning sa liigudki juba vaikselt õiges suunas.

Tervis tahab tähelepanu. Lisaks tavapärasele enda eest hoolitsemisele võiksid sel nädalal teha tööd oma tunnetega. Praegu võivad üles kerkida viha või kurbuse emotsioon. Luba endal seda läbi elada, ära suru midagi alla, vaid vaatle seda ja lase siis minna. On oluline, et sinusse ei jääks kripeldama tundeid, mis pole saanud välja tulla. See tekitab stressi ja väsimust, mis omakorda õõnestab ka füüsilist tervist.

Rahulikku nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Esiplaanil saavad nüüd olema tööasjad ning elu majanduslikum ja maisem pool. Kui soovid saavutada häid tulemusi, siis pühendu oma ettevõttmistele täielikult ning otsi võimalusi oma teadmisi suurendada ja oskusi lihvida. Mida enam infot sa valdad, seda paremaid otsuseid suudad teha.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on müntide kaks. Nüüd on aeg, kus tajud avarduvad ja muutuvad, sest kogu elu on suures muutumises. Võid kohata nii üles kui ka alla liikumist, mis asetab sinu enda peale vastutuse, et leiaksid tasakaalu ja harmoonia ka siis, kui on keerulised olud. Sa vajad selget pead koos avatud tähelepanu ja paindlikkusega.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõkade paaž. Ees ootavad uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd näidatakse sulle selgeid märke, kuhu suunas pead liikuma ja mida pead vältima. Oluline on hoida oma meel selge ja mõistus terav. Vahel võib äratundmine tabada lausa valusalt, kuid tundub, et just kristallselge äratus on see, mida sa vajad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Rahulikkut nädalat!

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Kuidas luua küllust ja kaotada takistused?

Oska tähele panna ja mõista: Negatiivne kogemus võib sind viia õnnele lähemale

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.