NÄDALA TAROSKOOP | Hoia end äärmuslike emotsioonide ja kurnatuse eest

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kuninganna ja mõõkade viis. Nüüd on oluline pöörata endale ja oma lähedastele piisavalt positiivset tähelepanu. Ei ole oluline, kes sa oled või millises seisus sa oma eluga hetkel oled, igal juhul vajad sa praegu ise toetust ja armastust ning võiksid pakkuda ka end ümbritsevatele inimestele hoolimist ja mõistmist. See on oluline selle tõttu, et praegu tunned kohati väga vastakaid tundeid, nii üleüldiselt elu ja olukordades suhtes, kui ka mõne inimese suhtes. Enne kui neile tunnetele reageerid, võta endale aega, et pisut jahtuda ja rahuneda. Võid märgata, et nii mõnegi asja osas kerkisid sinus esile tugevamad emotsioonid, kui olukord seda nõuab. Ära torma igasse lahingusse, mille tekkimist märkad. Vali hoolega, millele reageerid ja mille osas jääd kõrvaltvaatajaks.

Suhete osas tasub nüüd oma emotsioone jälgida ning jääda võimalikult realistlikuks. Võib tekkida olukord, kus hindad oma tundeid üle ning lased end joovastusest liigselt kaasa haarata, samuti võid ka negatiivselt üle reageerida ning seetõttu on konfliktid kerged tekkima. Pigem hoia tagasihoidlikku joont, ära võta kõike isiklikult, ära mõtle asju suuremaks kui nad on (nii negatiivses kui positiivses mõttes). Kui tunned, et mingid suhtealased teemad on häirivad ning pead neid oma partneriga arutama, siis rahulikkus ja ausus on võtmesõnad, millest lähtuda.

Rahaasjades jätkub keerukas periood, kus tasub pigem olla kokkuhoidlik ning võimaluse korral ka oma kulusid vähendada. Tööalaselt tasub olla tähelepanelik, et mitte sattuda ebaauses ohvriks või lasta end kaasa tõmmata intriigidesse. Samas võid sel nädalal saada ka mõne hea uudise, mis lubab lähitulevikus sinu majanduslikul olukorral paraneda.

Tervise osas tuleb tähelepanu pöörata emotsioonidele. Kui sa tunned, et sinus peituvad hirm või viha, siis leia võimalus oma tundeid väljendada. Seda tehes püüa siiski säilitada mõõdukalt rahulik ja teadlik meel, et mitte lasta end emotsioonidel kaasa kanda. Nii väldid hilisemat kahetsust ja hea lõpptulemuse asemel kerkivaid uusi probleeme. Praegu on oluline endasse armastuse ja kaastundega suhtuda, eriti siis, kui kimbutamas on mõni tervisehäda. Kaastunne ei ole siis mitte enesehaletsus, vaid soov aidata oma kehal ja meelel leida viis, kuidas kosuda ja terveneda. Pööra tähelepanu sellele, et saaksid piisavalt puhata ja magada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskematest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub ka pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väiksed asjad on korras, siis on lihtsam ka suurtega tegeleda.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud