NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanil on teemad, mis on seotud kindlustunde ja stabiilsusega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 1.10. – 7.10.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kuninganna ja müntide üheksa. Nüüd on aeg tegeleda elu maiste teemadega. Hoolitse iseenda keha ja tervise eest ning poputa end vitamiinirikaste ja soojendavate toitudega. Liigu palju looduses ja leia kontakt enda maise, hoolitseva ja stabiilse poolega. Aeg on ka oma eluaseme, raha ja töö osas teha korrektuure, et tunneksid end rohkem kindlamana ja omas elemendis olevana. Sul on olemas inspiratsioon ja võimalused, et luua endale igati mõnus, rõõmuküllane ja turvatunnet pakkuv ümbruskond. Sel nädalal tasub oma plaanide osas edasi liikuda rahulikult ning alles siis kui oled endas tõeliselt kindel. Nüüd ei hakka sa ehitama õhulosse ega sea endale illusioonidel põhinevaid ootusi, seega tasub just nüüd võtta vastu olulisi otsuseid ja teha elu muutvaid valikuid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi, pead sa leidma nö kuldse kesktee oma vajaduste ja ihaluste ning mentaalse ja emotsionaalse poole vahel. Pead mõtlema, mida sa oma elus tõesti vajad ja mis on üleliigne taak, millest võiksid kerge vaeva ja rahuliku südamega kasvõi kohe vabaneda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd kohtleb sind elu just nii nagu sa oled ära teeninud. Sinu enda valikud on need, mis kujundavad sinu elu. Kui oled teinud südamega otsuseid ja lähtunud oma valikutes parimatest kavatsustest, tänulikkusest ja armastusest, siis saad sel nädalal küll ainult rõõmu tunda. Kui aga kõik pole päris nii olnud, siis tuuakse nüüd sinu jaoks välja need kohad, kus saad muutusi teha. Vaata avatud silmadega, mida elu sulle pakub ja omanda oma õppetund.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõtetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kellega sind saab siduma romantika, kirg ja armastus.

Loe lisaks: PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

IGA TÄHEMÄRK ARMUB OMAMOODI | Missugune armuja oled sina ja missugune on sinu kaaslane?

6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.