NÄDALA TAROSKOOP | Elu maises pooles ootavad sind ees olulised muutused

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide äss ja surm. Nüüd tasub mõelda laiemalt ning proovida näha nö suurt pilti. Valmis võiks olla muutusteks, mis puudutavad eelkõige elu majanduslikumat või maisemat poolt. Ees võib oodata asukohavahetus, olgu selleks siis puhkusele minek, kolimine või uuele töökohale asumine.

Armuasjades ootavad sind ees jõulised arengud. Kõige olulisem on end mitte emotsioonide virr-varris ära kaotada. Kuula oma sisetunnet ja anna endale aega kohanemiseks. Ära unusta, et ükski tunne ei ole vale. Luba endal kogeda kõike, ka kõige kummalisemaid emotsioone, mida sa ehk esmapilgul ei mõista ja mille tõeline tähendus selgub sinu jaoks alles hiljem.

Töö- ja rahaasjade osas võiks olla tähelepanelik, sest sinu ümber on toimumas nii mõndagi. Võid saada mõne põneva pakkumise või kutse osaleda mingis projektis, mis toob sinu jaoks kaasa majanduslikku kasu. Oska näha võimalusi ja ole tänulik õppetundide eest, milles saad praegu osaleda.

Tervise eest tuleks nüüd hellalt hoolitseda. Tähelepanu tuleks pöörata ennetamisele ja järjepidevale tervislikule režiimile. Mine loodusesse, sest just praegu on loodusel suur tervendav vägi, mis laeb sind täis jõudu ja energiat. Ammuta endasse kõike, mida maa, meri ja mets sulle pakub. Lae oma akud täis ja naudi iga ilusat hetke oma elus.

NÄDALA ÜLEVAADE 28.06 – 4.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku poodu. Puutud kokku enda jaoks uute oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse pisut sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole ju midagi juhtunud. Anna endale aega harjumiseks ja kohaneda ning proovi näha suuremat pilti. Kõik see, mis praegu sinu elus toimub, viib sind tegelikult täpselt sinna, kuhu liikuma pead.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks. Katsu leida üles sisemine rõõm, keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik saabub ka rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Taimede maagiline vägi: angervaks toob armastust, raudrohi kaitseb kurja eest ja saialill aitab tuua saladused päevavalgele

Alexis Varnum: Inimkonda ootavad ees suured muutused!

Kõik, mis toimub Sinu ümber, sõltub Sinu enda maailma tajumisest

Seotud