NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad murrangud ja olulised arengud

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 4.-10. mai

Nädalat iseloomustavad saatan ja torn. Ees ootab murranguline aeg, kus tuleb olla tähelepanelik nii enda tunnete kui mõtete osas. Enne kui tegutseda, tuleb oma sammud hoolikalt läbi mõelda ja mitte võtta vastu uisapäisa tehtud otsuseid. Kindlasti on oluline olla võimalikult avatud ja mitte muutustele vastu sõdida. Mida enam sa suudad kohaneda uute oludega, arengutega ja kõige senitundmatuga, seda paremini suudad sa nii vaimselt kui füüsiliselt hakkama saada. Usalda oma sisetunnet ja hoia fookus positiivsel. Muutused on paratamatud ning sul tuleb õppida nendega elama. Edukad on need, kes suudavad kohaneda. See võtab aega ja kindlasti vajab ka hingejõudu, et end uuele lainele sättida, ent sinus on olemas kõik oskused, teadmised ja sisemine tarkus, mis lasevad sul uuenenud maailmas hakkama saada.

Suhete osas on praegune aeg üsna intensiivne. Võib esineda nii äärmuslikke emotsioone kui soovi end teistest eraldada ning nautida omaette olemist. Siin tuleks meeles hoida seda, et plahvatades ja kõik endast välja pursates head tulemust ei saavutata. Kui soovid muutusi, siis alusta iseendast. Mõtle läbi, mis sind häirib, mis on sinu jaoks oluline, mida sa vajad või millest puudust tunned. Kui sa oled endale oma soovid ja vajadused selgeks teinud, siis on neid lihtsam ka teistele esitada.

Töö- ja rahaasjade osas on nädal paljude jaoks üsna raske. Päevavalgele tuleb uusi fakte, mis ei pruugi olla need, mida oled oodanud. Võid tunda, et oled justkui lõksus, millest on peaaegu võimatu väljapääsu leida. Hetkel mõjutab elu majanduslikumat poolt kõik väline, mis meie ümber toimub, seega on endal keeruline lahendusi välja mõelda. Praegu tuleks vaadata enda ümber avatud meelega ringi, et leida võimalusi enda veepeal hoidmiseks.

Tervise seisukohast on hetkel kõige olulisem just rahu, positiivsuse ja lootuse säilitamine. Leia oma meelele alternatiivset tegevust muretsemise ja stressi vahele. Jaga headust, tänulikkust ja rõõmu. Kui sa ei jaksa, siis küsi abi. Kui sa oled väsinud, siis leia võimalus puhkamiseks. Selleks, et käimasolevast kriisist välja tulla, pead sa jääma tugevaks. Kuna positiivsed muutused ja lahendused ei tule üleöö ning asjad ei muutu samasuguseks kui nad olid, siis tuleb sul eelkõige oma mõttemaailmas teha ruumi ideele, et elame nüüd muutunud maailmas ning selleks, et seal toimida, pead sa ka ise muutuma.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Sa seisad nüüd oluliste valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ega looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kolm. Sa oled õigel teel. Jätka seda, millega tegeled, sest oled valinud enda jaoks õige raja. Sind ümbritsevad inimesed hindavad sind ja sinu pingutusi ning aitavad omalt poolt kaasa sinu edule. Eriti hästi peaksid edenema kõik teemad, mis on seotud elu maisema poolega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sinu elus liiguvad nüüd asjad rahulikus, stabiilses ja kindlas tempos. Inimsuhete osas on ees ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või muutmine. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind võivad oodata ees positiivsed üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Oled nüüd valmis andma endast kõik, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta ka leida viise, kuidas kogu protsessi nautida.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Maikuu energiad: avaneb aken tulevikku

Vaimne ärkamine võib kaasa tuua inimestevahelisi arusaamatusi ja lahkuminekuid

Astroloog Katrin Haiba: mis toimub taevas ja maa peal? Astroloogiline rännak läbi 2020 murranguliste loomistsüklite

Seotud