NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad keerulised ja emotsionaalsed olukorrad

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade kaks ja kuu. Inimesed kipuvad olema tundelisemad ja emotsionaalsemad kui tavaliselt. Võetakse asju rohkem hinge, kiputakse üle mõtlema ning ka asju läbi roosade prillide vaatama, millele võib järgneda pettumus, kui reaalsus ei ole selline nagu loodeti. Praegu tasub keeruliste olukordade saabudes võtta pigem endale aega, et vaadata asju erinevate nurkade alt, samuti tasub nõu pidada mõne lähedasega, kes aitab ehk leida lahendust või lihtsalt kuulab ära. Ära mingil juhul suru oma tundeid alla, pigem proovi vaadata, miks üks või teine tunne sinus üles kerkib. Kui jõuad jälile, mis käivitab negatiivsete emotsioonide tekke, siis saad ka algpõhjusega tegeleda.

Suhetes on oluline see, et usaldaksid eelkõige oma sisetunnet. Kui sul on kõhklused-kahtlused või ebakindlus, siis räägi oma partenriga, mitte ära lase hirmudel üle pea kasvada. Võid ka kogeda, et oled ebakindlam ja haavatavam kui tavaliselt. Ära kiirusta järelduste tegemisega, anna endale aega, puhka, mõtle enne hoolega järele kui midagi teed või ütled. Sa tead tegelikult sisimas hästi, mis on õige ja mis on vale, ära lase emotsioonitormil oma hingetarkust vaigistada.

Tööasjade osas võivad kimbutada stress, hirm hakkamasaamise ja tuleviku ees. Isegi kui kõik on hästi, siis ikka kerkivad aegajalt kusagilt alateadvusest üles teemad, mis käivitavad sinus rahutuse ja mure. Katsu leida rahu ja püüa püsida oma mõtetega selles hetkes, milles elad. Kui pidevalt mõte mineviku või tuleviku juurde tõttab, siis ongi stress kerge tekkima.

Tervise osas on hea tarbida hetkel võimalikult palju kodumaist värsket kraami, et ammutada neist tervisele vajalikke vitamiine-mineraale. Luba endale vaimset puhkust, loe raamatut, kuula rannas laintemüha, unista, jaluta metsa ja imetle linnulaulu. Tegele oma sisemise tasakaalu leidmise ja hoidmisega. Mida rahulikum sa sisemiselt oled, seda ladusamalt laabuvad ka kõik muud eluvaldkonnad. Praegu tasub olla tähelepanelik ka kõigi nende teemade osas, mis on sõltuvust tekitavad või mille osas sa ei suuda ennast tagasi hoida. Inimesed kipuvad kergelt üle piiri minema ning parem on vältida juba eos neid asju, millega toime ei tule.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade neli. Tunned, et oled pisut pinges, kuna kogu aeg toimub midagi, mis nõuab sinu pühendumust, tähelepanu, energiat ja aega. Nüüd peaksid leidma endale võimaluse, et pisut hinge tõmmata ja mõtteid koguda. Vajad oma hingega taas kontakti leidmist ja rahuliku rütmi saavutamist. Kui sinu meel on tasakaalus, siis on seda ka sinu muud eluvaldkonnad.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Sind ootab ees midagi toredat ja südantsoojendavat. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sulle tehakse nüüd üks põnev ettepanek või avaneb sinu jaoks huvipakkuv võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas uuesti üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja südant puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma sisehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja meele eest hoolitsemisega. Kuula oma sisehäält, sest just nii saad kõige paremini aru, millest sa oled puudust tundnud. On aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis sind õnnelikuks teevad ja motivatsiooni süstivad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile. Samuti on esile kerkinud tunnetega seotud teemad. Võid armuda või saad endale austaja.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Nüüd pead end valmis panema selleks, et puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on üritada säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Sul tasub praegu keskenduda oma elus detailidele ja sellele, et iga asi loksuks paika omale kohale. Just väiksed asjad on need, mis määravad tihtipeale ära selle, kuidas lõpptulemus olema saab. Hea aeg peaks praegu olema eelkõige töö-ja rahaasju silmas pidades.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd elu pisut pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole asjad nii halvasti, kui ette kujutad. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et kõigest on olemas väljapääs.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: 7 parimat eeterlikku õli ärevuse ja stressi leevendamiseks

Šamaan Anu Pahka neli nõianippi lõõgastumiseks ja energia taastamiseks

MINE ÕUE! Loodus väestab, tervendab ja vähendab stressi

Seotud