NÄDALA TAROSKOOP | Anna endale aega, et nautida suve ja puhkehetki

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad mõõkade neli ja sauade neli. Tunned nüüd, et kuigi sinu elus on asjad just taas liikuma hakanud, vajad hetkel väikest hingetõmbepausi. Käes on aasta kauneim aeg, kus lopsakas loodus pakub tohutult võimalusi lõõgastumiseks, ilu nautimiseks, linnulaulu kuulamiseks, lillelõhna nuusutamiseks ja mõtete kogumiseks. Anna endale võimalus lihtsalt nautida elamist.

Tööasjade osas tasub nüüd jätkata raua tules hoidmist. See ei tähenda, et sa peaksid kõigega üksi hakkama saama. Kui on võimalik, siis delegeeri mõned ülesanded vahel teistele ja võta endale mõni vaba päev, et hinge tõmmata. Päriselt ei tasuks hetkel oma elu majandusküsimustest eemalduda, sest sel juhul jäävad asjad toppama ja sind ootab ees seisak.

Suhete osas tasub hetkel lihtsalt nautida seda, mis on. Kui sul on suhe, siis anna endale ja kaaslasele piisavalt vabadust, et taas kokku saades oleks rõõm koosolemisest veelgi suurem. Kui oled vallaline, siis liigu ringi, suhtle ja ole avatud. Parimad suhted tekivad just siis, kui saad end tunda hästi ja turvaliselt ning olla sina ise.

Tervise osas ei peaks praegu suuremaid tagasilööke ette tulema. Kui võimaldad endale piisavalt und ja puhkust, siis saab su keha ja meel võimaluse taastumiseks. Kasuta praegust aega, et oma akusid laadida. Kostita end teadlikult tervislike valikutega ning luba endale ka meelelisi naudinguid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade neli. Sind ootab ees suurepärane aeg, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ning julged näidata vajadusel ka oma nõrkusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku täht. Nüüd juhatatakse sind kõrgemalt poolt ning aidatakse tähtsate otsuste langetamisel. Sinu eneseväljendamise oskused on hetkel haripunktis ning see loob positiivse pinnase kokkulepete sõlmimiseks, arusaamatuste klaarimiseks ja heade suhete loomiseks. Hea aeg on ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnda olukorda mõista.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Päikselist nädalat!

Loe lisaks: Taassünd | Kõik karmavõlad pole halvad

Marilyn Kerro: Kõigil meil on oma lugu, millel on algus, keskkoht ja lõpp

Unenägudesse ilmuvatest lahkunud lähedastest võivad saada sinu teejuhid

Seotud