NÄDALA TAROSKOOP | Alanud nädal toob värskeid tuuli ja uut hingamist

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 11.- 17. 05

Nädala kaartideks on saatan ja müntide paaz. Kui vahepeal tundsid, et oled justkui lõksus, siis see nädal toob sinuni värskeid tuuli ja uut hingamist. Sul on energiat, et oma ideede ja soovide eest seista ning oskad nüüd ühtäkki vaadata asju ka uue nurga alt. See näitab sulle, et tegelikult on on sul võimalik teha nii mõneski situatsioonis enda olukorda ja enesetunnet parandav otsus. Just sinu enda valikust sõltub see, kuhu ja kuidas sa edasi liigud. Hoia seda meeles, et alati on sinul endal kõige suurem roll selles, mis lähemas ja kaugemas tulevikus saama hakkab. Vaata üle oma meelestatus, leia elus positiivset ja tee plaane, kuidas edasi liikuda.

Suhete osas tasub üles otsida ja meenutada seda, mis sind kunagi varasemalt inimestes on võlunud. See, kas suhted toimivad ja kas see “maagia” on ja jääb alles on paljuski sinu enda teha. Anna omalt poolt välja selliseid tundeid, sõnu ja tegusid, mida sooviksid ise vastu saada. Kui teed esimese sammu, siis tullakse sulle ka vastu. Oluline on anda ka partnerile ruumi ja aega, et teha oma asju, soovi korral mõtiskleda või lihtsalt puhata. Usaldus ja avatus tagavad selle, et suhe saab toimida õigetel alustel.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid sel nädalal olema tähelepanelik, kuna sulle võivad tulla pakkumised ja ettepanekud, mis paistavad pealtnäha paremad ja tulutoovamad, kui need tegelikult on. Tutvu põhjalikult tingimustega enne kui kusagile alla kirjutad või oma nõusoleku annad.

Tervise osa peaksid nüüd läbi mõtlema, millised sinu jaoks emotsionaalsed küsimused nõuavad tähelepanu. Kui jätad oma tunded lihtsalt õhku rippuma või surud neid alla, siis avalduvad need lõpuks kehaliste vaevustena. Võta kokku oma julgus ja meelekindlus ning tegele raskete teemadega, sest pikemas plaanis lihtsustab see su elu.

Rahulikku nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas.Kaaluhoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Sinu elus on saabunud stabiilsem ja rahulikum faas, kus saad nautida kõike seda, mis on sinu jaoks oluline. Tunned, et sinu suhted on korras, tööelu hakkab selginema ja tervise üle ei saa hetkel samuti väga kurta. Kõik see julgustab sind end hästi ja enesekindlalt tundma ning siiralt rõõmustama elu üle.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd pead end valmis panema selleks, et puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on üritada säilitada rahu ja kaine mõistus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead kogu oma sisemise jõu kokku võtma.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Tervendaja õpetab kasutama eluenergiat ehk chi väge

Šamaan Anu Pahka maagilised nipid tervise heaks

Seotud