NÄDALA TAROSKOOP 31.10-6.11 | Väga tähtis on säilitada enesekindlus ja sisemine rahu

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad mõõkade paaz ja sauade kuningas. Kõik ei liigu edasi nii kiiresti, kui tahaksid või soovitud suunas, kuid ära lase end sellest kõigutada. Praegu on väga tähtis säilitada enesekindlus ja sisemine rahu. Proovi märgata, mida elu sulle näidata tahab nende keerdkäikudega, millesse ta sind asetab. Sul on palju energiat ja teotahet, kuid just nüüd pead väga täpselt vaatama, millesse sa seda panustad. Vahel tuleb oma tahtejõudu rakendada hoopis sisemise tasakaalu säilitamiseks ja selleks, et oleksid piisavalt kannatlik.

Armastuse osas peaks praegu proovima olla võimalikult avatud ja mõistev, kuna on oht selleks, et inimesed kipuvad olema oma väljaütlemistes väga otsekohesed ja kohati lausa teravad. Samuti tuleks vältida klammerdumist, sest see toob kaasa täiesti vastupidise tulemuse soovitule. Sa ei pea kindlasti oma vajadusi ja soove alla suruma, kuid viis, kuidas sa oma vajadusi väljendad on praegu äärmiselt olulise tähtsusega. Kui oled vallaline ja soovid leida kaaslast, siis peaksid nüüd tegutsema. Tee ennast nähtavaks ja kohtu inimestega. Mine mõnda uude trenni või kursusele, ole avatud suhtlema ja tegele enesearmastuse suurendamisega, sest see on kõige alustalaks.

Tööalaselt oled motiveeritud ja sul on häid ideid, mida tahad ka ellu viia. Hoidu liigsest innukusest ja keskendu detailidele. On hea, kui võtad kuulda kogenenumate nõu ja ammutad võimalikult palju lisainfot, enne kui tegutsema asud. Ka sissetulekute osas peaks olema väga hea nädal. Suudad teha suurepäraseid finantsotsuseid, sul on mõtteid, kuidas kokku hoida sealt, kuhu kulutada pole vaja ning suudad soovi korral ka pisut raha kõrvale panna.

Tervise osa peaksid nüüd keskenduma eelkõige oma vaimsele heaolule. Selleks, et stress, muremõtted ja ärevus ligi ei pääseks tuleks igapäevaselt enda meelerahu hoidmisega tegeleda. Lea endale sobiv viis, kuidas hoida oma elus tasakaalu. Mediteeri, loe mõnda head raamatut, tee jalutuskäike loodusesse või kohtu mõne kalli inimesega, kes sinu meele rõõmsaks teeb.

NÄDALA TAROSKOOP 31.10-6.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd meenutab universum sulle väga jõuliselt, et sinu elu on täpselt selline, kuidas sa seda ise enda jaoks kujundad. Kui sätid oma fookuse neile asjadele, millega sa ei ole rahul, millest sul puudu on või mis meelehärmi valmistavad, siis kogedki, et elu on täis raskusi ja ebaõnne. Kui aga keskendud sellele, mis on hästi, siis leiad küllaldaselt põhjust rõõmustamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate üheksa. Sind ootab ees soovide täitumise nädal. Just nüüd koged imelisi elamusi ja näed, kuidas mõtted saavad teoks. Soovi head, usu endasse, ole koos oma kallite lähedastega. Just praegune aeg pakub sulle rõõmu ja rahulolu, millest oled oma südames puudust tundnud. Saada head soovid teele ja peagi näed, et universum vastab sulle samaga.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõdukus. Praegu on sinu elus põhirõhk asetatud suhete parandamisele oma lähedastega. Sa soovid, et elus valitseks harmoonia ja tasakaal ning oled nõus õppima, kuulama ja kasvama selleks, et olla empaatilisem ja mõistvam kaaslane ning vajadusel tark nõuandja. Sa õpid ohjama oma ihasid ja suunama neid õigele teele. Suudad ka paremini mõista teisi, isegi siis, kui nad on õigelt teelt eksinud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on surm. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Sa võid tunda end esialgu pisut ebakindlalt, kuid kui hakkad end tasapisi juba praegu uute oludega harjutama, siis ei suudad sa uusi olusid paremini vastu võtta. Hoia oma meel ja süda avatud!

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Tunnetad enda ümber pinget ja sellest tulenevalt võtad igaks juhuks sisse kaitseasendi. Kõige olulisem on sul jääda kindlaks oma uskumustele. Ei ole vaja oma veendumustest taganeda pelgalt sellepärast, et see aitaks ära hoida teistepoolse halvakspanu või pingelised suhted. Kui tunned, et oled teinud õige otsuse, siis vajadusel leiad endas jõu ka oma seisukohti kaitsta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.