NÄDALA TAROSKOOP 27.03- 2.04 | Universum toetab muutuste tegemist

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid iseloomustavad surm ja karikate kuningas. Koged vaimset kasvamist ning sinu elus toimuvad muutused ja arengud. Saabuvad muutused ei pruugi olla sinu jaoks mugavad või oodatud, ent ometi on need vajalikud selleks, et saaksid elus edasi liikuda. Praegu saad õppida avatust ja paindlikkust, kuidas tulla elus sellega toime, mida sa ei saa muuta. Ära pane oma energiat vastupanusse, vaid õpi nägema muutustes võimalusi kasvamiseks, uute kogemuste saamiseks ja kõrgemale vaimsele tasandile tõusmiseks.

Suhetes tuleb ette arenguid ja muutusi. Pole mõtet hoida kinni sellest, mis ei toimi ja pole sinule määratud. On aeg liikuda sinna, kus võimaldatakse sul olla sina ise, ilma maskide ja kaitsekilbita. Praegu võivad üles kerkida vanad teemad, millele sa pole oma hinges lahendust leidnud. Kui usaldad oma sisehäält, siis sa saad enda jaoks nii mõnegi teema selgeks.

Tööalaselt võivad nüüd toimuda üsna jõulised murrangud. On hea aeg selleks, et alustada midagi uut, vahetada töökohta või alustada päris oma ettevõtmisega. Raha võib sel nädalal palju välja minna, kuid see ei peaks sind muretsema panema, sest sinu investeering või kulutus on suunatud sellesse, et saaksid nautida paremat tulevikku.

Tervise osas on hea aeg uuteks algusteks. Kui oled soovinud tervist parandada, oma heaolu suurendada, kehakaalu vähendada või alustada mõne uue spordialaga, siis just nüüd on selleks hea võimalus. Universum toetab muutusi igati ning sinu ülesandeks on vaid endasse uskuda ning olla motiveeritud.

NÄDALA TAROSKOOP 27.03- 2.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on saatan. Nüüd kipuvad esiplaanile tõusma need teemad, mida hoiaksid pigem varjul nii enda kui teiste eest. Ole tähelepanelik, sest kõik see, mis on seotud erinevate sõltuvustega, aktiveerub. Võimenduvad ka inimese ürginstinktid ja see võib sind panna käituma ettearvamatult. Enne kui teed mõne mõtlematu teo, võta endale aega, et pisut järele mõelda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovid midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on tugevus. On aeg tegeleda oma mõttemaailma korrastamisega. Sinu ülesandeks on õppida keskenduma sellele, mida sa tahad. Mitte sellele, mida sa ei taha. Kuigi see võib tunduda esmapilgul üsna üks ja seesama, siis tegelikult see nii ei ole. Kui soovid külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna, siis tuleb oma soove universumile õigesti edastada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maailm. Oled nüüd iseenda ja ümbritseva maailmaga rohkem kontaktis, suudad tähele panna märke, mis sulle saadetakse ja kõnnid mööda oma südame rada. Suudad leida lahendusi probleemidele, mis varasemalt ületamatud tundusid ning leiad ümbritsevatega kergelt ühise keele.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Praegu on kõige targem, mida teha saad, ennast koguda, võtta aega plaanide tegemiseks ja enda hetkeolukorra reaalseks hindamiseks. Aktiivne tegutsemine ei vii sind praegu väga edasi, kuna puutud kokku erinevate probleemide või takistustega. Seega, ära kiirusta ega muretse, võta elu rahulikult ja peagi märkad, et asjad laabuvad taas sujuvalt ja valutult.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud