NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.05 | On aeg seista oma veendumuste eest ja öelda välja oma soovid

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade seitse ja mõõdukus. Tunned, et sinus on piisavalt enesekindlust, et seista oma vaadete eest. Ütled oma soove julgelt välja, küsid küsimusi, millele oled ammu vastuseid soovinud ning tegeled teemadega, mis on tekitanud ebamugavust, kuid mille lahendamist oled edasi lükanud.

Suhete osas võib ette tulla takistusi, kuid kui suudad need ületada rahulikult, siis suudad partneriga veelgi suuremat lähedust saavutada. Tähelepanelik tasub olla selle osas, et ei lastaks mõnda kolmandat osapoolt suhtesse, olgu selleks siis mõni üliagar sõbranna, austaja või ka lähedane, kes nö head soovib ja oma nägemuse järgi asju korraldama kipub.

Tööalaselt võib sinu meelerahu häirida see, et sul on palju erinevaid asju käsil, mis sinu tähelepanu killustavad. See võib tekitada rahutust ja ärevust, mis aga omakorda suurendab tööga seonduvat stressi. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis on kõige olulisemad asjad, millega peaks tegelema kohe. Kõik muu las ootab oma aega. Pea meeles, et töö ei ole elus kõik, sinu meelerahu on samuti väga oluline.

Tervise osas pead silmas pidama mõõdukust. Praegu on oluline lubada endale lihtsalt rahu nautimist. Ära tunne süümepiinu, kui tahad lihtsalt olla või logeleda. Naudi rahulikke hetki täie kohalolu ja teadlikkusega. Sinu vaimne heaolu on paljuski kõige alus, seega panusta sellesse.

NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majanduliku või hingelise murega, kõige jaoks on olema lahendus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled praegu väga enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liigselt teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kümme. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda ning sind õnnelikuks teha.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Kätte on jõudnud hea aeg just eelkõige töö- ja rahaasjade osas. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ning igasugune koostöö laabub suurepäraselt ja pingevabalt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Oled kantud positiivsest ellusuhtumisest ja heast meeleolust. Sa oled lõpuks tagasi saanud oma hingerahu ja muretuse ning suudad nautida isegi argiseid tegevusi. Sel nädalal võivad sind oodata ees ka põnevad kohtumised, seiklusi pakkuvad väljasõidud ja uued kontaktid, mis toovad kasu nii töö- kui eraelulises plaanis.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.