NÄDALA TAROSKOOP 19.- 25.12 | Paranda suhteid, usalda oma sisetunnet ja tee samme oma unistuste suunas!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad poodu ja päike. Nüüd on aeg teha muutusi ja lahendada ära olukorrad, milles oled tundnud end kammitsetuna. Luba endal näha asju senisest erineva vaatenurga alt. Kui vaja, aruta muret valmistavaid teemasid mõne sõbra või tuttavaga, et kuulda teist arvamust või leida lihtsamini lahendust. Kui sa oled julge ja usaldad oma sisetunnet, siis saad sa praegu oma elus üsna olulisi muutusi läbi viia.

Armastuse ja suhete osas tulevad sel nädalal päevavalgele need teemad, mis on olnud justkui tuha all hõõgumas. Praegu on väga hea aeg selleks, et murekohtadega tegeleda ja arusaamatused selgeks rääkida, kuid kindlasti ei tasu seda tehes kiirustada ega rutakaid otsuseid vastu võtta. Enne kui annad hinnanguid, kuula teine pool ära ja katsu mõista tema otsuste või sõnade tagamaid. Juhul kui tunned, et vajad oma ellu muutust ja pead tegema selleks otsustavaid samme, siis pane plaanid paika ja asu teadlikult tegutsema. Ainult sinu enda käes on võim oma elus muutusi teha.

Töö- ja rahaasjade osas võid tunda kas teatud seisakut või teadmatust, mida peaksid edasi tegema, et saavutada enda jaoks parim tulemus nii karjääri mõttes kui ka majanduslikult. Luba ajadel pisut areneda, sest üsna pea näed kas lahendust või avanevad sinu jaoks uued teadmised, mis lihtsustavad tööelu osas otsuste langetamist.

Tervise osas tasub nüüd teha julgelt muutusi, et oma heaolu parandada. Kui oled siiani viivitanud või pole suutnud lihtsalt end kokku võtta selleks, et oma parema vaimse ja füüsilise enesetunde nimel pingutada, siis nüüd peaksid leidma motivatsiooni ja sisemist jõuda. Võta üks päev korraga. Tee igas päevas enda heaks midagi, mis laseb sul pikas plaanis end paremini ja tervemana tunda. Parim aeg alustamiseks on just täna!

NÄDALA TAROSKOOP 19.- 25.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude etappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Nüüd tasub sul tegutseda tasa ja targu. Mõtle hoolikalt läbi kõik see, mida plaanid ette võtta, kellega end seod ja milliseid valikuid teed. Kui kiirustad, oled lohakas või lähed oma südamehäälega vastuollu, siis tekivad konfliktid nii sinu sees kui ka sinu ümber. Katsu vältida intriigide keskele sattumist, ole võimalikult aus ja tähelepanelik ka selle suhtes, et keegi ei üritaks sind petta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud