NÄDALA TAROSKOOP 10.-16.07 | Pühendu sellele, mida teed ja edu saabub!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on päike ja müntide kaheksa. Käes on aeg, kus jõuliselt tõusevad päevakorda need teemad, mis vajavad sinu tähelepanu, pühendumist ja süvenemist. Olgu selleks sinu tööasjad, eraelu või enesearengu valdkond, igal juhul pead nüüd enda jaoks aega võtma, et täielikult kohal olla selles, millega parasjagu tegeled. Pinnapealsus ei too tulemusi. Kuid kui tegeled sellega, milles on sinu hing ja meel täielikult asjasse pühendatud, siis suudad oma ellu suuri muutusi tekitada ja liikuda oma unistuste täitumisele lähemale.

Suhete osas tasub nüüd keskenduda kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Isegi kui sa tahad igale poole jõuda, kõigiga suhelda, kõikidel sündmustel ja üritustel osaleda, siis tõmba parem pidur peale. Vali enda jaoks välja need inimesed ja need kohad, kes/mis sind tõesti kõnetavad ja sisemist rõõmu tekitavad. Just suhted lähedaste inimestega saavad praegu suurema tähenduse, kui võtad teadlikult aega, et nautida ühiselt koos oldud hetki. Praegu on hea aeg ka uute suhete loomiseks, sest ühiste huvidega inimesed tõmbuvad jõuliselt üksteise suunas.

Tööalaselt pead nüüd keskenduma, et vältida vigu ja toime tulla nende olukordadega, mis on keerukad ja väljakutseid esitavad. Sa võid saavutada väga häid tulemusi ja luua viljakaid uusi kontakte, kuid selle eelduseks on põhjalik eeltöö ja detailideni pühendumine. Ka raha osas on üsna head väljavaated. Sul on hea intuitsioon, et teha kasulikke tehinguid ja soodsaid oste.

Tervise osas tasub nüüd endaga tegelemine käsile võtta, sest nii oma meele kui keha turgutamine, ravimine ja hellitamine toovad kaasa kiirelt väga head tulemused. Liigu palju, joo piisavalt vett, puhka ja maga, ammuta häid emotsioone. Luba endal nautida loodust ja taimi, mis sinu hinge ja keha funktsioneerimist külluslikult toetavad.

NÄDALA TAROSKOOP 10.-16.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Sa oled praegu väga enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liigselt teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Esiplaanil on kõik emotsioonidega seonduv. Oled eriliselt tundlik ja tegeled tavaliselt enam oma südameasjadega. Sinu jaoks on õhus kindlasti armastust ning tunned seda iga oma hingetõmbega. See inspireerib sind ning paneb tegutsema. Väga hea ja produktiivne aeg just loomeinimestele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on saatan. Hetkel pead tegelema oma alateadvusest pärit hirmude, sõltuvustega ja kiusatustega. Kui sa tunned, et elu on keeruline ja saatus on sinu vastu, siis võta hoog maha ja mõtle hoolega järele, kas on asju, mille muutmine on sinu võimuses. Võibolla pead tegema vaid mõned väiksed muudatused ja võtma vastu otsuse, mis keeraksid sinu elu suunaga paremuse poole.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on kaarik. Praegu viib sind edasi oskus iseennast piisavalt hästi motiveerida ning suur tahtejõud. Sa usud endasse ja oma võimetesse ning suudad vajaduse korral ka teisi uskuma panna, et suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära ainult hakka uskuma, et oled kõikvõimas, piisav kogus enesekriitikat ja teiste nõuannete kuulamist tulevad kasuks ka sinu puhul.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud