Mis vahe on hingesugulasel, karmalisel suhtel ja kaksikleegil?

Nüüd, mil maailmas toimuvate sündmuste valguses ollakse jõuliselt surutud muutumise häälestusse, on pinnale kerkimas kardetud kaksikleegiteemad. Mis vahe siis ikkagi on hingesugulasel, karmalisel suhtel ja kaksikleegil, selgitab oma blogis Algolemus.com Ilona Karula.

Hingesugulane on kaaslane, kellega sobitakse hästi kokku. Mõistetakse maailma ühtemoodi, koos luuakse teineteise elu paremaks, elatakse harmoonias ja teineteisemõistmises, ehitatakse üles ilus, turvaline ja toimiv pere- või sõprussuhete maailm. Hingesugulasega pigem abiellutakse ja sageli on suhted kaua püsivad.

Karma suhe tähendab kaaslaseid, kes on tulnud üksteist õpetama läbi võlu ja valu. Sageli kestab romantiline suhe või kena sõprus lühikest aega. Siis algab teineteise mittemõistmise periood, mille õppetund saab läbi ja kibe maik lahustub alles siis kui jõutakse endas mingi kindla tõdemuse või teadmiseni. Karmaliste suhete abielud ja sõprused ei kesta kaua. On palju petmist, kõrvalsuhteid, teineteise reetmist, huvi puudust jne.

Kaksikleegi suhte puhul on tegemist kõige väljakutsete rohkema suhtega, mida mina pigem väldiks kui ligi kutsuks. Tegelikkuses seda ei saagi ise ligi kutsuda, vaid see tuleb ja vallutab kogu su maailma, et tuua välja meis tingimusteta armastus.

Levinud on arusaam, et kaksikleek on üks hing, kes on jagunenud kaheks ning hingede taaskohtumisel toimub ülendav ühinemine.

Mina seda asja nii ei näe, sest ühest hingest võib eksistentsi vorme võtta palju rohkem kehastusi, kes eksisteerivad erinevates kosmilistes keskkondades ja eluvormides. Inimolemuses võidakse olla sageli mitmes kehas korraga eri vanuses ja pigem isegi samast soost. Seega nimetan kaksikleeki protsessiks, mil hinged saavutavad koos paralleelselt autentse hinge vibratsiooni taseme, mis väljendub tervikliku vastassoost peegeldusena, pannes meid tundma nagu oleksime täiuslikult üks ehk sama hing.

Kuidas aru saada, kas tema on sinu kaksikleek?

Kui sinu ellu on ilmunud kaksikleek, siis seda küsimust sa endale ei esita. Sa lihtsalt tead, et ta sinu kaksikleek on.

Kaksikleek ilmub me ellu siis kui mõlemad samaaegselt, paralleelselt häälestuvad maksimaalses mõõtmes oma südamesse. Sageli juhtub see kõige ebasobivamal ajal, kõige ootamatumalt, kõige vähem tõenäolisema inimesega. Ja see on šokeeriv.

Milliseks sa muutud?

Katkend “Täheinimeste” raamatust:

/ Kaksikleegi teema puhul toimub märkimisväärne sisemine kasv, mil eeskätt õpitakse tundma iseennast. Teine tuleb peegeldama meie kõiki tugevusi ja nõrkusi, tuues üksikasjalikult päevavalgele nn laiuskraadid ja kitsaskohad. Meile tuuakse ilustamata otse vaatevälja kogu segu meeldivatest ja ebameeldivatest aspektidest iseenda kohta, mis on seni varjatud kujul peitnud end sügaval enda sees.

Kui sinu ellu saabub kaksikleegi peegeldus, ole valmis äkilisteks muutusteks, mil sa ei tunne iseennast enam ära.

Teisest inimesest saab su ainus kireobjekt, kes joovastab, tekitab ärevust, kannatamatust, armastust ja viha – kõike seda samaaegselt.

Sa upud sügavale tema sisse kogu oma tähelepanuga ja see võtab su hingetuks.

Teda oodates ja talle mõeldes kaotad ajataju, suutmata jätkata oma töö või argitoimetustega. Sa vajad teda nagu narkootikumi ning iga kokkupuude temaga kaotab su jalge alt pinna ja ümbert reaalsustaju. Sa ei tea, miks see inimene sulle sellisel viisil mõjub, aga see meeldib sulle.

Ta keerab su ajukeemia pahupidi, toppides selle täis dopamiini, mis muudab su ülevoolavalt õnnelikuks, kutsub esile eufooria ja viib ekstaasi.

See pole tavaline armumine. See on midagi, mida sa pole varem kogenud. Sa hingad teda läbi oma südame. /

Milliseks tema muutub?

Täpselt samasuguseks. Te eksisteerite samas olemises: mõeldes, tundes, tegutsedes paralleelselt.

Mida kaksikleegi suhtesse astumine endaga kaasa toob?

See toob kaasa palju ilusat, sügavat ja kõige erilisemat armastust ebamaisel kujul, aga eeskätt sisaldab kaksikleegi suhe tööd iseendaga.

Kaksikleegi suhe on nii kuum, et võib põlema panna terve päikesesüsteemi, mil paljud võivad kannatada, sealhulgas nad ise kipuvad põletama ennast maani maha, aga tuhast peavad tõusma mõlemad.

Kas seda suhet on võimalik vältida?

Jah, on küll. Kui ütled Ei-Ei-Ei! Stop-Stop-Stop! No-No-No!

Aga, kui ta pöördub su juurde korduvalt-korduvalt-korduvalt tagasi, kasvõi kümne aasta pärast, siis on aeg midagi õppida.

Miks on keeruline kaksikleegi suhet õigel ajal lõpetada?

Sellel on nii tugev müstiline jõud, et niipea kui üritad sellele suhtele lõppu teha, siis tekib su sisse vastupidine tunne, et nüüd alles kõik algab.

Sa põgened ja tema jälitab, sa jälitad ja tema põgeneb. See on nagu kassi-hiire mäng.

Kui kõigi teiste täiskasvanutega suudad asju selgeks rääkida, siis temaga sa seda teha ei suuda.

Mõlemale võib põhjustada intensiivne suhe sügavaid hingehaavu, sest see ei saa kunagi olla vabas voolamises, kuna selle eesmärk on tuua meis välja tingimusteta armastamise võimekus.

Seetõttu võib sageli see põhjustada tunnet, nagu keegi oleks üritanud su südant noaga lahti lõikamas käia, mistõttu sellest välja tulekuks on alati vaja palju aega.

Selle kohta tavatsen ma öelda: “Aeg ei paranda haava ega pane sind unustama. Aeg paneb sind mõistma ja asjadest paremini aru saama.”

Sa analüüsid, pead endaga sisedialooge, võib-olla osaled mõnes teraapias, võtad ette vaimseid praktikaid, otsid tegevusi, mis mõtted temast eemale viivad, käid kohtamas ja tutvud uute inimestega. Blokeerid ta telefoninumbri, sotsiaalmeedia konto, et lahti saada tema järgi luuramisest. Katkestad sidemeid kõikvõimalikul moel.

Nüüd mõtled, et oled vaba.

Aga kas ikka oled, kui ta uuesti su teele satub?

Kas liblikad su kõhust on minema lennanud ja kiretrumm ei pane su südant adrenaliinist kloppima?

Millal aru saada, et oled kaksikleegi suhtest midagi õppinud?

Mida suuremalt ja sügavamalt suudad teda tingimusteta armastada, tähendab see, et seda suuremalt ja sügavamalt armastad sa iseennast tingimusteta. See ongi kaksikleegi suhte mõte.

See meenutab tunnet nagu oleksid tõusnud fööniksina tuhast.

Kui oled iseenda peegeldused tema pealt ära õppinud, siis tõenäoliselt suudad rahuliku südamega elus edasi liikuda – selliselt, et tema olemasolu ja taas väljailmumine jätavad su sisse rahuliku, neutraalse ja sooja tunde, millele vaatad tagasi kui küpsele ja elutargale kogemusele, emotsioonidesse laskumata.

Sa tead, et oled sisemiselt kasvanud. Sa oled enda üle uhke. Sinust on saanud teadlikum inimene, kes on läbi teinud uuestisünni protsessi.

Kas kaksikleegid võivad ka toimivasse suhtesse pikemalt jääda?

Loomulikult ei ole tegemist ainult ajutise kokku-lahku kiresuhtega. Sageli jäävad kaksikleegid elu lõpuni suhtesse, kogedes partnerluse enneolematut kvaliteeti. See on juba tõeline ime, sest kaksikleekide abielu on ego lahutamise abielu.

Aga see on pigem erand kui reegel! Pigem käime kaksikleekidena teineteise eludest orkaanina läbi.

Kas kaksikleegid suhtlevad telepaatiliselt?

Jah, kaksikleekide vahel aktiveerub telepaatia esimesest silmapilgust, sest südamed, mis on teineteise poole avatud suudavad väga lihtsas keeles ja arusaadavalt teineteisega peenenergia tasanditel suhelda. Südamete vaheline suhtlusvorm on ära tõestatud ka teaduspõhiselt HearthMath instituudis Californias. Süda on meie number üks aju. Alati jõuab info enne südamesse ja alles siis pähe. Süda on hinge kõige maisem vorm. Tehke sellest omad järeldused.

Kuidas kaksikleegi väljakutsetega paremini toime tulla?

Mida rohkem sa sulged silmi nägemise ees, seda keerulisem on sul peita oma tundeid südames. Lükkad eemale, tuleb lähemale. Kui põgened, siis jälitab. Kui väldid, siis satub su teele jne.

Mu vastus on lihtne, kuid ebamugav: “Vastassugupoole peegeldus tuleb endas läbi elada ja iseennast selles sügavas protsessis tundma õppida. Mida paremini oleme ennast selles suhtes tundma õppinud, seda leebemaks lahustub meie ego. Ja seda neutraalsemaks muutuvad tunded ja arusaamad teise inimese suhtes. Seda soojema tundega suudame asjadele tagasi vaadata, ilma et see meid käivitaks või haiget teeks.”

Kaksikleegi suhe ei ole midagi hirmuäratavat. Vastupidi. Kaksikleegi suhe on maailma kõige ilusam ja õpetlikum suhe, mida on õnn kogeda vähestel. Siiski on sellel omad tagajärjed, millega tuleb arvestada ja millega tegeleda. Ei maksa kontrollimatult tervet maailma kirega põlema panna.

Oluline, mida kaksikleegi suhte kohta teada!

Kõik, mida teed, teed iseendale.

Selles suhtes õpid sa kogema ainult ja ainult tingimusteta armastuse võimekust enda sees.

Kõik ei ole selleks väljakutseks valmis, mis tähendab, et on soovitav sügavalt järele mõelda, enne kui astuda kahe jalaga sellesse suhtesse. See tähendab, et tuleb arvestada võimalusega, mil lisaks suurele armastamisele võib kogeda ka suurt crashimist.

Miks just praegusel ajal on antud teema aktiivseks meie kõigi eludes muutunud?

Praeguste sündmuste valguses osa inimkonnast liigub südame tasandile ja teine osa lahutub mõistuse tasandile. Südame tasandile ankurdunud kogevad suurema tõenäosusega jõulisi südameid avavaid protsesse. Kaksikleegi teema on üks osa sellest.

Kuid on üks võimalus, kuidas valutumalt see protsess ära läbida: mida kiiremini ja teadlikumalt õpid iseennast ja teisi armastama tingimusteta, seda kergemini vabaned twin-fleimimise taagast ja armusaagast 😀 Nii võid täiesti rahulikult teise inimesega kokku puutumata protsessid endas ära läbida.

Autor: Ilona Karula

Allikas: 11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on su hingesugulane

10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Margus Vaher: elu kõige väärtuslikumaks varaks on inimsuhted

Seotud