Mis on vaimne seksikus?

Ükskõik kas su kõrval on mees või ei ole, su süda igatseb ikka sügavamat armastust. Sageli – aga mitte alati – igatsed sa just mehe armastust. Miks? Mis muudab sinu või mõne mehe vaimses mõttes seksikaks? Sinu iha tunda mehe sügavat armastust põhineb sellel, et su süda teab, et sina oled armastus. Su süda kiirgab valgust, seega tahad sa olla nähtav. Su armastus väljendub täieliku jõulise alistumisena, seega tahad sa, et sinusse kirega sisenetakse. Tegelikult kuulub su süda juba nüüd avatusele, armastuse avatus on ta täielikult läbi raputanud. Su igatsus olla avali kistud on lihtsalt sinu südame loomulik tunne, sest su süda ongi juba avatud, aga sinu sees on tekkinud vastupanumustrid ja nii tunnedki pinget – ja igatsust -, kuna sügaval sisimas usud, et võimalik on avaneda sügavamalt, kui seni oled suutnud.

Nii nagu sinu armastus suudab avada mehe südame, suudab mees pakkuda sulle võimalust sügavamalt avaneda. Isegi sind puudutamata võib sügav ja ehe mees panna sind ennastunustavalt Jumalale avanema – ta suudab sind avada armastuse jumalikule müsteeriumile ja õndsale pühitsusele -, kui ta on sinu jaoks tõeliselt kohal, siis näeb ta sind tõeliselt, tunneb sind, siseneb sinusse armastava kirega ja puudutab su südame kõige haavatavamaid soppe. Kui ta sulle silma vaatab, tunned, et ta siseneb su südamesse. Ta on täielikult sinuga, nii vankumatult, kirglikult ja ehedalt, et ta sügav armastus haarab su täielikult kaasa. Su keha ja süda avanevad talle alistudes, et võtta vastu tema armastus; su süda ja keha tahavad, et ta sinusse veelgi sügavamalt siseneks.

Sa usaldad meest, kui ta armastab sind ausalt ja avatult ning on kindlalt pühendunud. Kui mehe tähelepanu uitab mujal – kui ta kuulab sind näiliselt, aga tema pilk eksleb ringi ja mõtted triivivad eemale, või tabad teda ainult enda naudinguid jahtimas -, siis sa kaotad usalduse tema vastu. Kui mees ei ole oma tähelepanuga sinu juures, kui ta ei näita üles austust, siis läheb su keha pingesse ja süda tõmbub kokku, et end kaitsta. Ent kui mehe tähelepanu on jäägitult sinuga – sa tunned, et ta tabab sinu hingamise rütmi, ta puudutab sind just sealt, kus sa hellitusi igatsed, ta aimab su vajadusi juba enne, kui sa ise neid märkad -, siis alistud sa loomulikult ja võtad avatult vastu tema armastuse. Sa igatsed mehe jäägitut pühendumist ja tähelepanu, mis peegeldab tema teadlikkust, tema avarat teadvust.

Sinu mees on vaimselt seksikas siis, kui tema tähelepanu on vaba, kui ta pole mässitud närvilistesse mõtetesse ja vastuolulistesse ihadesse, kui tema teadlikkus on vaba, et olla sinuga täielikult, segamatult. Su mees on sinu jaoks hingeliselt seksikas siis, kui sa tajud, et kogu ta keha on üdini elavalt teadlik sinu kehast, ta on sinu jaoks täielikult kohal. Sulle on pühendunud tema kõht, tema reied ja sääred, mitte ainult silmad ja paisuv peenis, ta tunneb sind kogu oma kehaga. Tema olek on selge, aus ja siiras, tema keha on avatud ja lõdvestunud, jõuline ja tugev, sest ta on teadlikult sinule pühendunud.

Ja mida vaimselt seksikat mees sinus leiab? Teda tõmbab vastupandamatult ligi see armastuse valgus, mida su keha tänu su avatusele ja andunud alistumisele kiirgab. Kui sa kellessegi armud, hakkad sa rohkem särama ja sõbrad märkavad seda. Su silmist lööb sädemeid, su põsed hõõguvad, sammud muutuvad pehmemaks ja elurõõmsalt hoogsamaks. Armastus ilmutab end läbi su keha valguse ja eluenergiana. Armastuse kiirgus, armastuse energia särab ja avaneb läbi su keha väga selgelt. Avatus, mis tuleneb armastusest ja valgusest, ongi see, mis mehe silmis su vaimselt seksikaks teeb.

Mida rohkem sa usaldades avaned ning armastust igatsedes valgust annad, seda rohkem tahab mees sinusse siseneda ja sinu hiilgavasse alistumisse sulanduda, tema pühendumus sulab ühte sinu armastusega. Ta tahab sukelduda sinu andunud alistumisse ja sind veel rohkem sügavuti avada, sest su lõputu igatsus kutsub teda veelgi sügavamale armastuse täiusesse. Sinu võimest avaneda mehele ja temaga hingeliselt üheks saada sõltub sinu võime seksuaalselt anduda. Sinu mees tunneb ära, kas sa alistud avatult või mitte, kas kutsud teda igatsusega oma armastuse valgusesse sulanduma ja sinu südant nõudlema.

Kui sa ei usalda meest täielikult, siis pole muidugi võimalik üdini avatult alistuda. Mittealistuvad naised tõmbavad ligi mehi, kes pole valmis pühenduma. Mida vähem alistub ja usaldab su süda, seda väiksem on mehe pühendumus ja usaldusväärsus. Sina ja su mees saate teineteist kas rohkem avada või siis sulguma panna ning esile kutsuda kas sügava austuse või eemaldumise. Mida sügavam on sinust õhkuv igatsus, seda sügavam on sulle osaks saav pühendumus. See mees, kes oskaks olla sinu jaoks täielikult kohal – mees, kelle teadlikkus on sügav ja selge, sest tal on elus tõeline siht ja tema kirglikku südant ei koorma hirm ega kõhklused – see mees tahab, et sinu igatsev keha ja süda ühemõtteliselt alistuks, et ta saaks samaga vastata. Tema tahab sellist armastust, mida sa pakud avatult, kutsuvalt, kogu oma energiaga. Et sa tõesti tahaks, et mees kogu oma keha ja täieliku pühendumusega sügavale sinu südamesse siseneks. Mees tahab näha su näol säramas armastust. Ta tahab tunda sinu igatsust, mida su värisev keha kirglike oietega väljendab. Sa tahad, et mees sind tõeliselt näeks, sügavuti tunnetaks ning sind läbi ja lõhki tunneks.

Sa igatsed, et mees sunniks sind nii sügavalt avanema, et su alistumine oleks paratamatu, tingitud armastuse jõust, mitte sinu enda tegevusest. Su süda ja keha avanevad peaaegu talumatu andumuse ja naudinguga: “Olen sinu, võta mind.” Oled valmis täieliku avatusega alistuma vaid siis, kui mees on täielikult, kogu oma olemusega, absoluutselt ja ausalt sinu südame nõudlemisele pühendunud. Aga mees on valmis ennast sulle pühendama vaid siis, kui sina oled valmis avatult alistuma ning jagama andumusega oma südames olevat valgust, armastust ja igatsust.

Tegelikkuses on nii, et mehe pühendumuse tugevus varieerub, nii nagu ka sinu armastuse energia. Mõnikord sa tunned, et sulle ei vastata, ja sulgud endasse. Siis saad õppida kunsti, kuidas hingamise abil avada armastust ja usaldust, justkui tooks alistumine kaasa su seksuaalse vallutamise. Pole tähtis, kas su kõrval on mees või mitte. Kogu päeva saad sa olla avatud südamega ja anda keha Jumala käsutusse. Ja sa ei lepi mitte millegi vähemaga. Sinu alistumine ja su mehe pühendumine – üksteise avamine sügavamalt, kui see üksinda õnnestuks – on kunst, mida saate õppida üheskoos. Aga seda, kuidas avada oma keha naudingule, kuidas pakkuda ehedalt oma südant, armastust ja igatsust, saad harjutada nii koos mehega kui ka üksinda.

Autor: David Deida

Allikas: David Deida “Tõeline seksuaalsus”, kirjastus Pilgrim

Loe lisaks: Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

Kui kaks inimest on armastaval viisil seksuaalselt ühinenud, tantsivad kõik energiad nende kehades ja meeltes

Meheliku seksuaalsuse plussid ja miinused

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud

Seotud