Milline on toetatud tee ehk sinu hinge tee?

Hinge tee võib saada sageli väliste jõudude poolt läbi raputatud ja tormidest räsitud, et tekib tahtmine loobuda ja kõigele käega lüüa, sest sisemine segadus paneb kahtlema, kas ja kuidas minna edasi. Mina ütlen nii, et kui on tugev tunne, siis on õige tee ja kõigest hoolimata tuleb edasi minna ning meepotist tõrvatilgad lihtsalt välja koukida. Ärge alluge välistele mõjutajatele kui sisemine tunne on õige teie sees, kirjutab Ilona Karula Kõiksuse Kanaldused Stuudio Facebooki lehel.

Olenemata, millised on raskused teel tasub meeles pidada üht lihtsat tõde, et Hinge tee on alati toetatud tee.

Postitus tuleb teile “Hingesõnumite” raamatust pealkirjaga “Toetatud tee”. Seda raamatut kirjutan ma ajal, kui tervet maailma on räsimas koroonapandeemia ja ajaloo sügavaim majanduskriis. Suurem osa väikeettevõtteid on läinud või kohe minemas pankrotti ning ka parimad söögikohad ja restoranid on sulgemas uksi.

Vahepeal ma mõtlesin, et see kõik ei ole võimalik, et saab katkeda nii paljude inimeste hinge tee, sest kui inimene on oma hinge teel, õigel rajal, siis tulgu või veeuputus, aga ta on oma tegemistes alati toetatud ja hoitud.

Nüüd sain ma selle kohta siiski kinnituse, et kui on hinge tee, siis on see õnne ja edu tee, isegi kui on majanduskrahh või viirusest tekitatud kriis.

Nimelt, keset kriisi avas oma uksed üks uus pagarikoda, kes küpsetab saiakesi ja kringleid ning nõudlus nende toodangu vastu on nii suur, et nad isegi on natuke ehmunud sellisest menust ja peavad hakkama personali juurde palkama ning suurenenud mahuga töödeks end ümber organiseerima. Jah, on võimalik hoida ka sügava kriisi ajal uut pagarikoda edukalt töös, samal ajal kui teised pagarikojad klientide vähesuse tõttu on sunnitud “puhkusel” olema.

See kõik on võimalik ainult seetõttu, et need naised on sada protsenti oma hinge teel, toimides oma tegemistes ja tegutsemise motiivides enda hingega täielikus kooskõlas. Just seetõttu on nende ettevõtmised maagilisel kombel ka keerulisel ajal toetatud ja hoitud.

Nende edulugu lisas nii palju eneseusku, julgust ja inspiratsiooni minusse tagasi.

Tuleb lihtsalt usaldada seda aspekti Universumist, et kui on hingetee, mis on kooskõlas hingeliste motiividega, siis on sinu tegemised igal juhul toetatud ja edukad, puhkedes raskusi trotsides õitsele isegi keset kohutavat kaost. Alati tuleb lähtuda sellest, et sinu motiivid oleksid hingelises kooskõlas sellega, mis sind vaimustab.

Autor: Ilona Karula

Allikas: Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Mida teha kui “lambid ei sära” ehk eluenergia tase on madal?

Mõttel ja sõnal on jõud: vali hoolikalt, kuidas end väljendad

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.