Millele või kellele suunad sina oma tähelepanu?

Kus on sinu mõtted? Kas enda elu loomise juures või ekslevad need pigem teiste inimeste eludes? Kas kasutad oma mõttejõudu selleks, et oma unistusi toita või selleks, et teisi kritiseerida?

Mida õnnelikum on inimene sisemiselt ja mida rahuldust pakkuvamat elu ta elab, seda vähem on tal huvi oma tähelepanu suunata inimestele ja teemadele, mida kritiseerida, pahaks panna või negatiivse alatooniga lahata. Seda ka “vaikides” valjude mõtetega vasardades oma peas.

Vahel kui taban end oma tähelepanuga viibivat rohkem kusagil mujal kui oma elu loomise juures, siis küsin endalt: “Kuhu, kelle ja mille juurde minu energia praegu voolab?”

Kui saan vastuseks, et see voolab mujale kui mu oma elu loomisesse, siis mõjub see kui külm vesi kraevahele, sest milleks on vaja toita oma tähelepanuga kedagi teist kui võiks toita mõne kasuliku tegevusega hoopis iseennast.

Oma pere ja enda suured unistused on need, mida enese tähelepanuga tuleb toita! Tuleta seda alati meelde, kui oled lasknud teadvuse võõrastesse eludesse ekslema.

Autor: Ilona Karula

Allikas: Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Mida teha kui “lambid ei sära” ehk eluenergia tase on madal?

Muutes oma sagedust, muudad maailma enda ümber

Seotud