Meryl Streep: mul pole enam kannatust

Kolmekordse Oscari-võitja Meryl Streepi mõtted asjadest ja nähtustest elus, mille talumise osas tal enam kannatust pole, levivad sotsiaalmeedias eufoorilise lainetuse saatel.

“Ma ei talu enam teatud asju. Mitte sellepärast, et ma oleksin ennasttäis, vaid lihtsalt sellepärast, et ma olen jõudnud oma elus sinna, kus ma ei taha raisata rohkem aega selle peale, mis mind pahandab või teeb haiget. Ma ei talu enam küünilisust, ülemäärast kriitikat ega liigseid nõudmisi. Ma olen kaotanud igasuguse soovi olla meele järele neile, kellele ma ei meeldi, ma ei taha enam armastada neid, kes mind ei armasta ja ma ei naerata enam neile, kes ei soovi mulle naeratada.

Ma ei raiska enam aega nenede peale kes valetavad või teistega manipuleerivad. Ma olen otsustanud enam mitte koos olla inimestega, kes teesklevad, on silmakirjalikud, ebaausad ja jagavad odavat kiitust. Ma ei tolereeri valikulist teadmiste rõhutamist ega akadeemilist arrogantsi. Ma ei soovi kuulda klatši, ma vihkan konflikte ja kõrvutamist. Ma usun vastandite maailma ja just sellepärast ma väldin inimesi, kes on ranged ja paindumatud.

Sõpruses ei meeldi mulle lojaalsuse puudumine ja reetmine. Ma ei saa läbi nendega, kes ei tea, kuidas teha komplimente või innustada. Liialdused tüütavad mind ja samuti ei suuda ma taluda inimesi, kellele ei meeldi loomad. Ja kõige krooniks – ma ei talu neid inimesi, kes ei vääri minu kannatlikkust.”

Allikas: http://ioadicaeu.wordpress.com

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.