Magdaleena koodid

Eestis elab Hüperborea teadvus, mis hoiab endas püha jumalanna kolmikkoodi, mida väljendavad looduse tundmine pühana, loominguline kirg ja pühendumus naiselike kunstide valda. Mehed, kes on sündinud Maarjamaal, on õnnistatud jumalanna kohalolekuga, kuid nende meeste roll on luua naiselikule algele terviklik maine manifestatsioon.

Harmooniline sõdalane, kes on rahumeelne ja vägevate killast, saab seda luua läbi sügava mõistmise oma teise poolde – hoides teda lillena ja lubades temal õitseda.

Jumalikust plaanist lähtuvalt on meil võimalus suunata oma tähelepanu sinna, kus elab puhas teadvus, mida saab sünnitada loomiskires maises mõõtmes.

Ükski mees ega naine ei pea kaklema, vaid hoopis looma ühist tervikut, mida Eesti muld ja süda aitavad sünnitada.

Hirmu tundes me lõhume tervikut, kuid tunnete tormis möllates tantsime loodud vundamendil. Mees aitab sellel tormil vaibuda, püsides selle keskmes ilmasambana – Sambona.

Kalevite sugu on õnnistatud jumalanna kohalolekuga hoides vaimu ajastute läbilõikes, mil inimesed on kõndinud eksinuina kehades, kuid teades, et taas koidab valgus ja lööb õitsele Magdaleena armastusest lähtuv väljendus, mis saab seemendatud läbi tugevate meeste, kes andsid talle ruumi õitsemiseks.

Valguse juured saavad olema suguvõsa uus muster, kus eelmiste põlvede valu saab lahustatud ning juurkanal koos sabakondiga paika lükatud. See nõuab tohutut teineteise mõistmist ja koos kasvamist.
Abivalmis sõdalane on see, kes loob ruumi emamaa teadvuse loomingu puhanguiks.

Allikas: Puhas mehelikkus kannab endas uut elu loovat alget

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

Tasakaalutus meheliku ja naiseliku energia vahel

Meheliku seksuaalsuse plussid ja miinused

Seotud