Maagiline Kuu loomise aeg: kuidas soovida noorkuusoove, mis lähevad täide?

Täna on taas soovimise päev! Maria Angel kirjutab lehel Eesti Horoskoop sellest, kuidas soovida nii, et sinu soovid täituksid. Maagilist Kuu loomist!

Noorkuu on uue tsükli algus ning selle jõudu saab igaüks enda hüvanguks kasutada. See on aeg, mil enda eesmärgid ja soovid läbi mõelda ja kirja panna, neile väge anda. Tavaliselt tehakse plaanid ja sõnastatakse soovid algavaks neljanädalaseks kuutsükliks, ent võib paika panna ka pikemaajalisi plaane ning olulisi soove igal noorkuupäeval korrata.

Kuna Kuu liigub sodiaagiringil kiiresti, siis on noorkuufaas astroloogiliselt väga lühike – umbes 8 tundi, sealt edasi on tegemist juba kasvava Kuuga. Seetõttu on parim aeg soovimiseks 8 tunni jooksul pärast Kuu loomist!

Et soovida, on vaja leida võimalus segamatult üksinda olemiseks. Seda võib teha toas, ent võib ka õue minna, soovid looduse keskel olles sõnastada ja Universumisse teele saata. Tähtis on see, et saad olla üksi, segamatult mõelda ja tunnetada, iseendaga kooskõlas olla. Sellisel viisil saavutad kooskõla ka Universumiga.

Soovimine on tuleviku planeerimine, otsuse tegemine, ka vastutuse võtmine. Sest soovime ju muudatust oma ellu, see tähendab, et elu hakkab muutuma, sellega tuleb kaasa minna ja soovi täide mineku suunas tegutseda! Soovides väljendame selgelt ja jõuliselt seda, mida me elult tahame!

Noorkuu ajal tasub enda jaoks käsitsi kirja panna kuni 10 soovi, mis antud hetkel kõige olulisemad näivad. Palju annab juurde noorkuu märgist lähtumine ning see, milliseid teemasid noorkuu parasjagu Su isiklikus sünnikaardis avab. (Need on teemad, mida käsitlen täpsemalt töötubades.)

✨✨✨SOOVIMISE REEGLID:✨✨✨

  • Kõige tähtsam on, et soov tuleks südamest! Soovi seda, mida Sa ise tahad ja vajad! (Ära mõtle sellele, mida ootavad Sinult teised või kuidas kellelegi muljet avaldada, mis on ühiskonnas kohane vms). Sa pead teadma, mida Sa ISE tahad!
  • Soovida saab vaid iseendale! Ära proovi oma soovidega mõjutada kellegi teise elu või maailma muuta. Saad aga soovida enda suhtumise muutmist ning oskust teiste inimestega niimoodi ümber käia, et suhtlus paremini sujuks.
  • Usu siiralt, et soovi täitumine on võimalik! Universumi küllus on piiritu – kõike jätkub kõigile. Ent ligipääsu sellele saad siis, kui sellesse päriselt usud.
  • Usu, et Sa oled täielikult väärt seda, mida Sa soovid!
  • Sõnasta oma soov selgelt ja üheselt mõistetavalt. Pane see kirja olevikus ja kindlas kõneviisis – nagu oleks soovi täitumine fakt! Mingil juhul ei tohi sõnastuses kasutada eitust.
  • Võid soovi kirja pannes kasutada erinevaid värve, joonistada juurde pilte jms – tähtis on kogu selle hetke energia keskendunult soovimisse panustada!
  • Jälgi, milline tunne on Sinu kehas soovi kirja pannes. Kui tunne on hea ja kerge, siis on soov õigesti sõnastatud. Kui tunned end ebamugavalt, siis on vaja soov uuesti sõnastada või ei ole selle soovi soovimiseks praegu õige hetk.
  • Kui õige sõnastus on leitud, kujuta ette tunnet, mis Sind valdab, kui soov on juba täitunud. Võid silmad sulgeda ja kujutleda, milline tunne Sind siis valdab, mis siis Su elus muutub jne. Hoia seda head tunnet enda sees!
  • Mõtle sellele, milliseid samme saad ise oma elus teha, et liikuda soovi täitumise poole. Ka need sammud võid enda jaoks kirja panna.
  • Ära klammerdu oma soovi külge, ära jää seda kordama. Kui oled selle keskendunult läbi mõelnud, kirja pannud ja selle täitumist ette kujutanud, lase oma soov vabaks ja ära mõtle sellele rohkem! Oled soovid Universumile usaldanud, lase tal nüüd vaikselt toimetama hakata. Võid soovide nimekirja näiteks sahtlisse silma alt ära panna ja seda vaadata kuu aja pärast või ka hiljem. Siis, kui tekib soov seda vaadata.

Pärast soovimist on hea aeg natuke iseendaga olla, looduses jalutada või küünlaleeki vaadata ning siis tasapisi igapäevaste ettevõtmiste juurde naasta.

Edukat uut kuuringi!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Homme varahommikul toimub Kuu loomine Lõvi sodiaagimärgis | Esiplaanil on suhtlemine ja armastusega seotud teemad

Eesti põline kuumaagia: millal lõigata juukseid, teha suuremaid oste ning luua endale õnne ja edu?

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Seotud