Lugemisnurk | Need on tolteekide neli kokkulepet, mida järgides jõuad õnne ja vabaduseni

Ilmunud on kinkeversioonis kordustrükk Don Miguel Ruizi populaarsest raamatust “Neli kokkulepet”. Iidsel tolteekide õpetusel põhinev raamat pakub võimsa käitumisjuhise, mis võib kiiresti muuta meie elu uueks vabaduse, tõelise õnne ja armastuse kogemuseks.

OLE OMA SÕNADES LAITMATU

Kõnele ausalt. Ütle vaid seda, mida mõtled. Väldi sõna kasutamist iseenda vastu või teiste tagarääkimiseks. Kasuta sõna jõudu tõe ja armastuse tööriistana.

ÄRA VÕTA MIDAGI ISIKLIKULT

Mitte miski, mida teised teevad, pole seotud sinuga. See, mida teised ütlevad ja teevad, on nende enda reaalsuse, nende enda unenäo peegeldus. Kui oled teiste arvamuste ja tegemiste vastu immuunne, ei saa sinust tarbetu kannatamise ohvrit.

ÄRA TEE OLETUSI

Leia julgust küsimusi esitada ja väljendada oma tõelisi soove. Vältimaks arusaamatusi, kurbust, draamat, suhtle teistega nii selgelt, kui saad. Juba üksnes sellest kokkuleppest kinni pidades võid oma elu täielikult muuta.

ANNA ENDAST ALATI PARIM

Su parim muutub iga hetkega: kui oled terve, on see ühtmoodi, kui haige – teistmoodi. Anna lihtsalt igas olukorras oma parim ning väldid enesesüüdistusi, iseenda väärkohtlemist ja kahetsust.

Vaata Don Miguel Ruizi raamatu “Neli kokkulepet” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt. 

Seotud