Lady Gaga: me kõik peame endas üles leidma headuse!

Vaata südamlikku videot, kus ameerika laulja ja helilooja Lady Gaga räägib sellest, mis on meie elus tõeliselt tähtis – headusest.

Üks tõeliselt fantastiline asi headuse juures on see, et see on täiesti tasuta! See ei saa sulle ega ka kellelegi teisele haiget teha. See on midagi, mis toob meid kõiki omavahel kokku.

Segastel ja pingelistel aegadel on meil kõigil kahjuks komme hakata näpuga näitama – kes täpselt on kõiges süüdi, kust on kurjus alguse saanud… Me hakkame vaidlema. Kõigil on oma arvamus selle kohta. Palun ärge unustage, et vihkamine või kurjus, kuidas iganes soovite seda kutsuda, on intelligentne. See on tark ja nähtamatu. Sel pole värvi ega rassi, religiooni ega poliitilist suunda, see on nähtamatu. See on justkui nähtamatu madu, mis ründamise ajal plaanib oma nö vaenlane lõhestada väiksemateks ja vähem tugevamateks gruppideks. Seejärel proovib ta panna kõik need grupid omavahel üksteist vihkama. Niiviisi on meid kergem hävitada. Ja samal ajal, kui me kõik karjume läbisegi ja üksteise peale, proovides leida süüdlast, kes on kõigi probleemide põhjustaja, võidab kurjus. Nii toimub see kõikjal meie ümber.

Me peame leidma lahenduse, kuidas ehitada üles parem ja heatahtlikum maailm. Me peame lõpetama sildistamise. Me peame lõpetama vastandumise – gayd ja heterod, vaesed ja rikkad, vaimselt haiged ja terved, need, kes omavad relva ja need, kes ei oma… See ei tohiks lugeda.

Läbi inimkonna me oleme kõik üks. Ja see üks ja kõige olulisem asi, mida me kõik hindame üksteises on headus. Headus peaks tulema enne kõike muud. Me kõik peame endas üles leidma headuse!

Vaata ka videot:

Loe lisaks: Sõda valguse ja pimeduse vahel müütides ja tänases maailmas

30 ajatut ja õpetlikku šamaanitarkust igapäevaeluks

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

7 viisi, kuidas avada oma südametšakrat

Headus sünnitab headust: kas sina oled juba täna kellelegi head teinud?

Seotud