Kuuvarjutus Amburi sodiaagimärgis: üles kerkib alateadvuse varjatud pool

Täiskuu tipphetk jõuab meieni reedel, 5. juunil, mil kuu on Amburi sodiaagimärgis. Toimub ka osaline kuuvarjutus, mis kulmineerub kell 22:24. Varjutus on Eestis küll nähtav, ent raskesti jälgitav, sest sel ajal Kuu alles tõuseb taevasse ning on madalal horisondi kohal.

Täiskuu mõjutab meid eriti tugevalt, kuna ta suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust. Kuuvarjutus omalt poolt võimendab kõike ning lisab müstilist salapära.

“Erinevalt vaatemängulisest täielikust kuuvarjutusest, mille käigus Kuu sügavpunaseks värvub või osalisest varjutusest, kus Maa ümar vari Kuust tüki välja hammustab, on 5. juunil toimumas niinimetatud poolvarjuline kuuvarjutus. Nagu nimestki järeldada võib tähendab see, et Kuu satub Maa poolvarju. Silmaga suudavad seda näha vaid kõige tähelepanelikumad vaatlejad ja sedagi heade ilmastikutingimuste korral.

Varjutus algab Eesti aja järgi kell 20:45 – siis kui Kuu meie asukohast nähtuna veel horisondi all liigub. Selleks ajaks kui ta umbes kella kümne ajal tõuseb, on varjutus juba täie hooga käimas. Varjutuse tipphetk saabub kell 22:24 ning paar minutit peale südaööd on Maa poolvari Kuult kadunud,” vahendab Astronoomia.ee.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega.

Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

Täiskuu ajal tasub oma emotsioonidele eriliselt tähelepanu pöörata, kuna kõik see, mis vajab tähelepanu aktiveerub ja tõuseb pinnale. Võid tunda enda närviliselt, ebakindlalt või pinges olevana, kuid tea, et need on vaid minevikusündmustest jäänud emotsioonid, mis ootavad vabaks laskmist. Lase oma tunnetel rahuliku südamega esile tulla, tunneta ja mõtiskle. Vaatle neid ja lase siis rahulikul südamel minna. See vabastab ja aitab sul aegunud mustritest väljuda.

Jälgida tasub ka oma unenägusid, sest praegu saadetakse sulle märke ka sealt kaudu. Uned tasub üles kirjutada, sest siis ei lähe need meelest ning saab nende tähenduse üle rahulikult mõelda.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Amburi märgi täiskuu ajal võiksid hoida enda läheduses või kasutada mediteerimisel järgmisi kristalle:

Ametüst – rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.

Sodaliit – aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.

Türkiis – tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.

Suitsukvarts – äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.

Malahhiit – transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Täiskuuaeg on suurepärane ka kristallide puhastamiseks ja laadimiseks. Kui soovid teha väekat täiskuurituaali, mis toob seiklusrikka ja maagilise suve, siis vaata lisa SIIT.

Loe lisaks: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.