Küünlamaagia: kuidas tule väe abil endale armastust ja küllust võluda

Meil on komme süüdata küünlad, kui meie elus on pidulik, romantiline või ka kurb hetk. Seeläbi praktiseerime me alateadlikult küünlamaagiat. Tegu on iidse ja väeka võlukunstiga, mida võime ka tänasel päeval täiesti teadlikult ja eesmärgipäraselt kasutada.

Maagilised küünlad võimendavad loitsu. Tegelikult on küünalde jõud piisavalt suur, et keegi, kellele väga meeldib, võikski ainult küünlamaagiaga tegeleda. Nii on selle maagialiigi nimetus – küünlamaagia.

Küünaldele kirjutamine ja märkide tegemine lisab jõudu ja salapära ning ühendab meid iidse võlukunstiga. Nõiad ja võlurid kasutasid keerukirja samal ajal kui inimesed kirjutasid ruunides. Samuti nagu ruunides, ei ole keerukirjal täpitähti.

Kui ma nikerdan oma küünalt, kasutan ma lihtsat pliiatsit. Muidugi see on spetsiaalne pliiats, mida ma hoian oma altaril. Lihtsalt kirjutan oma küünlale, nagu sa oleks paber, aeglaselt ja ettevaatlikult, et tulemus oleks kena, samas meelitades ligi vastavat energiat.

Pane tähele, kuidas sa kirjutad! Kui kirjutad ülevat alla, siis kutsud energiat, kui aga alt üles, siis peletad!

Kuidas “riietada” küünalt maagiliseks toiminguks?

Küünalde “riietamine” õlide ja taimedega on väga tavaline maagilistes toimingutes ja ka sina peaksid seda ALATI tegema, kuna kaunistamine suurendab mõjujõudu.

Vaja on ürte (purustatud), õli ja kalkapaberit. Pea meeles, et alati võid kasutada kummeliõli, see annab head edu. Tilguta õli paberile ja veereta selles küünalt, seejärel puista paberile ürt/ürdid ja veereta küünalt seal sees. Kui soovid küünlale ka kirjutada, siis seda tuleb teha enne riietamist.

Millist õli kasutada?

Õli valikul võid lähtuda nii tähtkujust, kui ka eesmärgist, mille jaoks rituaali tehakse.

Jäär: Seeder ja mänd. Seeder on kasulik vaimsetes küsimustes ja mänd kaitses.

Sõnn: Roos ja germaanium. Roos tähistab armastust ja germaanium truudust.

Kaksikud: Lavender ja sidrunipuu. Lavender on harmooniaks ja sidrun maagiaks.

Vähk: Jasmiin ja sandlipuu. Jasmiin tähistab head und ja sandlipuu seksuaalsust.

Lõvi: Apelsiniõied ja kadakas. Apelsin tähistab õnne ja kadakas kaitset.

Neitsi: Patšuli ja liilia. Patšuli tähistab materiaalset edu ja liilia enesekindlust.

Kaalud: Pune ja magnoolia. Pune tähistab taiplikust ja magnoolia laiendatud teadvust.

Skorpion: Meliss ja mürr. Meliss on tervendav ja mürr – eneseavastamine.

Ambur: Rosmariin ja viiruk. Rosmariin parandab mälu ja viiruk vaimsust.

Kaljukits: Küpress ja vetiver(Andropogon muricatus). Küpress esindab loobumist millestki minevikus ja vetiver raha.

Veevalaja: Sidrunipuu ja koriander. Sidruniürt – romanss, koriander – leppimine.

Kalad: Kummel ja ilang (Cananga odorata) . Kummel – sisemaalilm, ilang – sensuaalsus.

Sabatiküünalde värvid:

Imbolg: valge ja pastellid;

Kevadine pööripäev: roheline, kollane, kuldne;

Beltane: punane, tume roheline;

Suvine pööripäev: eredad vikerkaarevärvid, kollane, punane;

Lungasaad: kollane, oranž; Mabon (Sügisene Pööripäev): oranž, pruun, kollane; Samhain: must, oranž;

Talvine pööripäev (Yule): punane, roheline, hõbedane, kuldne..

Küünalde maagilised värvid:

* Punane: tule element, energeetika, ramm kirg, vaprus; karjääriväravad; tule kiire tegutsemine; lõbu; kuu veri, aktiivsus; liikumapanev jõud, armastus, ellujäämise baaschakra.

* Oranž: eesmärkide saavutamiseks, muutused, kinnisvara pakkumised, ambitsioonid, karjääriväravad, üldine edu, õiglus, õiguslikud küsimused, müük; tegevus, ristluu tšakra (kõhu alläär).

* Vaskne: kirg, rahalised eesmärgid, professionaalne kasv, ärisündmused, karjäärimanöövrid.

* Kuldne: jumalik jõukus, võidu edendamine, ohutus ja meesenergia, õnn, mänguline huumor, päikesepõimiku chakra koos kollasega.

* Kollane: päike, intelligentsus kiirendatud õppimisvõime, mälu, loogiline kujutlusvõime; vaimsete blokkide murdmine, päikesepõimiku tšakra.

* Roosa: romantiline armastus, planeetide hea tahe; emotsionaalne tervenemine, rahu, kiindumus, romantika, sõprus, koostöö ja emotsionaalne küpsus, hoolitsemine, maagiline soosing (maagia neile, kes seda vajavad).

* Roheline: maaema, tule element, maa, füüsiline tervenemine, rahaline edu / heaolu, puu ja taime maagia, kasv, isiklikud eesmärgid, südame chakra, maised küsimused.

* Sinine: vee tule element, õnn, blokeeritud teadmiste avamine, tarkus, kaitse, vaimne inspiratsioon, rahu, kindlustunne, kerge liikumine, naismaagia, loovus, kõri chakra.

* Hõbedane: jumalanna, täiskuu maagia, telepaatia, selgeltnägemine, intuitsioon, unenäod, astraalenergia, naisenergia, ka kroonchakra koos valgega, hõbedast värvi on planeet merkuur.

* Lilla: mõjutada inimesi kõrgetel kohtadel, kolmanda silma chakra, selgeltnägija võime, vaimne vägi, enesekindlus, varjatud teadmised.

* Pruun: mõjuvõimas sõprus, maa maagia, palved ema maa peal, eriteened, maandus ja keskendumine.

* Must: jumal, noorkuu maagia, meesenergia, maagia manamine, kaitse, tõrjuv negatiivsus, köitmine, muundamine (kasutage musta küünlat peegliga).

* Valge: kuujumalanna, kuu maagia, puhastumine, vaimsus, teadus.

Armuküünal

See loits on suurepärane kasutamiseks, et juhtida armastust. Kasuta punast küünalt, kirglik armastuse või tõelise armastuse jaoks, roosa või valge romantilise armastuse tarbeks. Võib ka panna ühe roosi vaasiga oma altarile kui võimsa armastuse tõmbamise abi.

Et teha armastuse küünalt: sulata 9 roosat / punast majapidamisküünalt (väike küünal) madalal kuumusel. Kui nad on täielikult sulanud, eemalda tulelt, lisa kaks roosa või punase roosi punga puru (kuivatatud, tükeldada tillukesteks tükkideks). Lisa 20-30 tilka roosiõli või lavendliõli, sulanud vaha vala ettevalmistatud klaaspurki (koos tahi ja metallist vahekaardiga kinnitatud). Laske küünal jahtuda ja kõvastuda, Põletada täiskuu ajal Sõnni tähtkujus või kasvava kuu tsüklis reedesel päeval.

Rahaküünal

Toob rahalist paranemist või stabiilsust. Täiustatab rahavooge ja ressursse. Heaolu. Ühe kausi keskele paigutada roheline küünal, mis on tähistatud Maa sümbolitega ja sõnadega, mis isiklikult mõtestatud finantsabile. Salvi küünal basiiliku, kaneeli või raha õliga, enne selle asetamist kaussi. Iga päev, alates täiskuust viska mõni münt sellesse kaussi ja läida küünla mõneks minutiks (kasuta numbrit, mis on isikliku tähendusega, näiteks 3, 7, 9). Lisa lihtne loits nagu – “säästmine mustadeks päevadeks, toob rohkem raha minu teele.” Pea see kauss enda lähedusse ja küünal põlema, kui vaatad oma tšekiraamatut või arvet netipangas. Ajastus: täis- ja sinise kuu kasvav etapp, kuu Sõnni tähtkujus Neitsis või Kaljukitses. Neljapäeval või reedel.

Maaema küünlarituaal

Imbolg (enamasti 1. veebruari paiku) on aeg aastas, kui paljud inimesed tähistavad muutusi ja kasvu ning viskavad ära asju, mida enam ei vajata. Selleks loitsuks tõmba ring luuaga, et sümboolselt eemalda vana, et teha ruumi uuele. Samuti on traditsiooniks põletada küünlaid sel ööl, justkui ohverdades Emale Maale, et tema jumalik vägi oleks viljakas, et peagi võiks ta ärgata talveunest ja tuua kevadet. Süüta roheline küünal ja ütle kolm korda järgmist loitsu: “Emake Maa, ärka oma vaiksest talveunest. Las kevadjumalanna roheline maagia ilmub. Maaema, ärka nüüd ja hoia meid, oma lapsi. Me austame sind armastuses, sest me oleme tõesti sinu läbi õnnistatud.”

Omavalmistatud laternad

Puuri musteraugud plekkpurki (tärnid, kuud või isegi pentagrammid, kasuta paberit mustri visandamiseks). Pihusta purgid musta, kuldse ja/ või hõbedase spreiga, lase kuivada. Kui on soovi laternat üles riputada, siis tuleb puurida ka otstesse auk ning sinna kinnitada konks või aas. Täida purk 1/4 ulatuses soola või liivaga, aseta sisse jämedad küünlad. Süüta need.

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.fi

Seotud