Kui vabaned hirmust vananemise ja surma ees, siis suudad jääda alati säravaks ja nooreks

Me elame ajas, milles toimuvad globaalsed muudatused, samas hävivad vanad kogemused ja programmid. Selle tõttu väga paljud inimesed võivad praegu tunda hirmu, paanikat või viha. Meist väljuvad vanad mured selleks, et olla lahustatud valguses. Üks sellistes hirmudest on surmahirm – me kardame enda ja oma lähedaste inimeste surma.

Varem olime sunnitud elama rangetes materiaalsetes tingimustes, sest pidime lõpuni mängima mängu, mida on valinud meie Hinged. Kuid praegu tunneta, et hirm kaotada oma füüsilise keha ei mõjuta tugevalt, sest meis on rohkem armastust ja me oleme avanud ukse uude maailma ja selles on muud kollektiivsed programmid.

Kui inimene valib elada tänulikkuses ja armastuses, siis see koheselt muudab keha rakke ja noorendab. Seda protsessi on näha inimestel, kes on sellele teele astunud. Nad tunnevad ennast sisemiselt praemini ja see kajastub ka nende välimuses.

Kui inimeses on veel aktiivne hirm vanaduse ja surma ees, siis tähendab see, et ta püüab kollektiivse teadvuse laineid, kuid see ka näitab, et inimeses on olemas jõud need hirmud lahustada. Saab muuda enda sisemist seisundit enda suhtumisega, muutuda ja lubada endal vaadata maailma mitte läbi mõistuse, vaid läbi südame. Läbi selle tuleb mõistmine, et surma pole. Tuleb mõista, et vanadus on kui haigus, mis tekib siis kui inimene oma elu jooksul on kogunud negatiivseid emotsioone. Minevikus me ei osanud muud koguda, sest läbi kannatuste meie Hinged muutusid täislikumaks ja arenesid. Praegu on aga hoopis teine ajastu ja me ei pea midagi kartma. Ohtu võib tekitada vaid see, kui me ei tunne armastust. Kui me elame südamega, kiirgame soojust, tänulikust ja imetleme maailma, siis kõik muu tuleb juurde.

Kui inimene on paanikas, siis ta materialiseerib oma hirmud, mis peegelduvad välismaailmas. Praegu on oluline äratada oma teadvus ja tõsta see oma Hinge tasemele. Kui me ei suuda ärgata ja väljuda rollide mängust, siis me ärkame ikka, kuid läbi erinevate sündmuste. Iga “halb” sündmus pole Jumala karistus vaid Tema kingitus, et leida kontakti oma Hingega.

Praegu paljud hinged väljuvad oma kehadest (surevad) ja vanus ei oma tähtsust. Kui sa sisemiselt pole valmis seda aktsepteerima ja kui Sa ei võta vastu seda kui osa elust, üritad võidelda ja vältida, siis reaalsus paneb Sind silmitsi seisma selliste sündmustega. Kus Sa teadvustad, et surma pole ja Hinged valivad endale kehast lahkumist selleks, et minna teist teed, siis Sinu elus toimuvad teised lood. Iga inimene omab omad dekoratsioonid selleks, et teadvustada, et elu kestab igavesti.

Hing ei karda kaotada lähedasi inimesi, Hing teab, et kedagi kaotada pole võimalik, sest me alati oleme olemas teieneteise südametes. Meie mõistus seda ei mõista, need on mõistusele tühjad sõnad, kuid Hing teab. Me kannatame egoistlikult, kui kaotame inimese, kes meid on armastanud. Armasta iseennast ja Sul on kergem lahti lasta. Lähedased inimesed liiguvad sinna, kuhu nad peavad edasi liikuma. Selle asemel, et endalt küsida, kuidas ma saan vabaneda surma ja vanaduse hirmust, parem küsi, milline ma peaksin olema, et vabaneda surmahirmust? Milline ma peaksin olema, et tunda ennast noorena? Mõistusele pole mõtet esitada argumente, mõistusel on alati hirm, sest ta kaob koos füüsilise keha surmaga.

Kui sa tahad tunda, et oled surematu Hing ja saaksid toetada oma keha eluvõimet, tuleb teadvustada oma Hinge. Sinu sisemine olemine teab, et Sinu keha on kui kommiümbris. See on väärtuslik, on imeline ja transleerib energiad, mis loovad ümbritsevat maailma, kuid see on vaid järeldus sellele, mis elab inimese sees. Sellest, kuidas Sa tunned ennast, sõltub, kuidas näeb välja Sinu kommiümbris ja kuidas keha saab eksisteerida uues maailmas.

Pürgi selle poole, et Sa saaksid tunda rõõmu, et sa elad siin ja praegu oma imelises kehas. Kui sa oled rõõmus, siis sa saadad oma rakkudele tervenemist ja taastamist. Kui sa muretsed, siis sa saadad oma rakkudele lootusetuse signaali, et Sa peadki oma lõppu ootama.

Muuda ennast, ära ole see inimene, kes ärritub oma laste peale, süüdistab poliitikuid, on kade naabrite peale. Ole see inimene, kes ise valib ja vastutab. Sellega sa saad lahustada vananemise ja surma programmi osa. Meie keha on ilus kostüüm, mida endale on valinud Hing. Kui Sa õpid armastama oma keha juba selle eest, et ta annab Sulle võimaluse elada, kui sa hakkad hellalt enda eest hoolitsema, siis hakkavad toimuma imed. Sinu keha vastab Sinu armastusele ja keha hakkab kiirgama valgust, sa muutud vikerkaareks. Sa ei pea ainult armastama kostüümi, tuleb armastada ka kõike seda, mis on selles kostüümis, siis ka Sinu rakud soovivad uueneda. See ei toimu küll kiirelt, kuid see on võimalik.

Kui sa tahad ennast muuta vaid selleks, et olla ilus ja tunda ennast noorena, siis see tähendab, et sa kardad olla vana ja haige. Välimus muutub siis kui Sa teadvustad, et Sa ei saa olla vana ja haige, kui sa armastad oma elu. Kui sa pürgid selle poole, et olla õnnelik iga hetk, hoolimata oma välimusest, see hakkab transformeerima, muutuma ja Sind noorendama. Praegu me elame ajas, kus meie Hing on terve ja ilus siis ka füüsiline keha vastab sellele. Soovin Sulle ilu ja noorust!

Allikas: Kuidas mõista, mida hing vajab?

Seal, kus pole hinge, seal ei ole elu

Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab, mida sellega teed või keda toidad

Seotud