Kristallid väikestele: intuitsioon aitab valida lapsel endale õige kivi

Lastel on väga hea intuitsioon ja puhas energia, mis laseb neil tunnetada kristalle tihti paremini kui meie täiskasvanud seda tegelikult tajume. Kui lapsed satuvad kristallide sekka, siis üldiselt on neil ilma kõhklemata selge, mis on “nende” kivi. Teada on ka see, millises kivis elavad haldjad või mis on laste endi südamekivi ehk lapsed tunnetavad kristallide väekust ja erilisust ning energeetikat puhtamalt ja siiramalt. Kõige parem viis, kuidas lapsele kristalli valida, ongi see kui lasta tal võimalusel ise just see õige kristall välja “tunnetada”.

Aga kui meie väikestel sõpradel on aeg-ajalt mured, mille osas tahaks neid aidata, siis võib ka omal algatusel talle mõne kristalli pihku pista või sussi sisse poetada. Sellest pisikesest kristalliabist saab tema jaoks justkui tekitada võlujõu, mis teda rasketel hetkedel toetab ja tuge pakub.

Mis kristallid toetavad ja julgustavad meie pisikesi haldjaid ja võlureid kõige paremini nende kiires arengus, õppimises ja kasvamises? Piilume kristalle, mis annavad neile turvatunde, mis aitaksid nende tõelistel annetel väljenduda, leevendaksid infomürast tekkinud stressi. Aitame rõõmuga välja inspiratsioonipuuduses vaevlevad päkapikud, kellelt järgnevast jutust võiks kindlasti abi olla:

tsitriin aitab rõõmu leida lihtsatest asjadest, leevendab stressi ja pinget ning tekitab lastes turvatunde, sest pakub emotsionaalset kaitset kõiksuguse negatiivsuse eest. Tsitriin inspireerib tegutsema, kohanema ja õppima ka raskematest eluhetkedest ilma, et kaoks elurõõm ja tahe saavutada seatud eesmärke.

Roosa kvarts – tingimusteta armastuse kivi, mis on peaaegu kohustuslik kristall kõikidele, sest armastust ei ole elus kunagi liiga palju. Mõeldes tänapäevasele elutempole on just armastus ja kontakt vanematega see, millest väga paljudel lastel puudu jääb. Roosa kvarts ei asenda vanemate tähelepanu ja hoolitsust, küll aga aitab tunda end armastatuna ja tõmbab ligi armastuseenergiat. See on kristall, mis leevendab koduigatsust ja kristall, mis toetab lapsi, kelle vanemad on otsustanud lahku minna.

poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Salarelv maapõuest – tasakaalusta tšakraid kristallide abil

Salapärane kristallimaailm: fakte ja kuulujutte vääriskivide kohta

Kristallidega kaamose vastu: vaata järgi, milline poolvääriskivi sobib sinu tähemärgile sügismasenduse vastu võitlemiseks

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Kristallivõltsingud ja kuidas neid ära tundaKas kristalli valida mõistuse või tundega?

WildWomani salakristallid sügiseks

Seotud