Kätte on jõudnud müstiline Skorpioni sodiaagimärgi aeg, mis paneb endasse vaatama

23. oktoobril kell 2.01 jõudis Päike oma taevasel teekonnal Skorpioni sodiaagimärki ja liigub seal kuni 22. novembrini. Ühtlasi tähendab see, et 23ndal kahel esimesel öötunnil sündinud lapsed on päikesemärgilt Kaalud, ent seejärel näevad ilmavalgust Skorpioni-beebid, kirjutab Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Skorpion on sügisperioodi keskmine, kindel märk; sügavalt tundlik ja müstilisi saladusi mõistev veemärk. Tema ajajärk on omajagu sünge ja salapärane. Ilmad muutuvad külmemaks ja kõledamaks, ööd aina pikemaks ja pimedamaks. On hingede aeg, on sügavate, valusate, saatuslike teemadega tegelemise periood. See on läbitungiva pilguga peeglisse vaatamise aeg, enda sisemaailma avastamise ja tervendamise periood, mil on oluline saavutada sügavam kontakt kõige tähtsama inimesega maailmas – iseendaga!

Nüüd tuleks enda tundeid ja mõtteid analüüsida, leida viise ka alateadlikule infole ligi pääsemiseks, enda tumedamategi hingesoppide avastamiseks. Hirmu ja valuga silmitsi seistes ja neid tunnistades on võimalik terveneda ning minevikuga rahu teha. Et valust täielikult vabaneda, tuleb sellest esmalt läbi minna – see on julgete teekond. See loob soodsa pinnase positiivsete muudatuste tegemiseks oma elus, kiireteks ja tõhusateks kannapööreteks, mida see tahtejõuline märk toetab. Skorpioni võrreldakse tuhast tõusta suutva fööniksiga, egiptlaste muistse imelinnuga. Aga selleks, et tuhast tõusta, peab fööniks esmalt ära põlema…

Kui oma emotsioone sügavale hingepõhja surume ning teeme näo, nagu kõik oleks hästi, jääb pinge lahendamata ja kurnab meid. Valu varjamine ja maha surumine võtab lõppkokkuvõttes palju rohkem elujõudu kui sellest vabanemise protsess.

Õnnelikku, julget ja edasiviivat Skorpioni-aega!

Autor: Maria Angel

Allikas: Sõnum kõiksuselt: kas oled märganud, et praegu ei lähe asjad nii nagu sa seda tahaksid?

Peruus avastati Nazca kõrbest 2000 aasta vanune kassi geoglüüf

Oska märgata! 4 viisi, kuidas sinu intuitsioon sind hoiatab

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.