Kasuta tänast kuuloomise päeva iseenda tajumiseks ja soovide soovimiseks

Tühjenda kogu oma olemus täna hommikul. Ole mittemidagi ja tee end tühjaks kõigest. Kohe kõik jätkub, kuid nüüd ole hetke tühi. Tunneta oma keha olemist. Hinge olemist keha sees ja keha ümber ning kõikjal ühendustes, soovitab Banaanisaar.ee

Vaata. Hinga. Lihtsalt taju vaikust. Selleks üheks hetkeks oled ainult sina ja olemine siin. Kõik, mis pähe tuleb, on lubatud ja olemas, ent sa ei pööra sellele tähelepanu praegu. Las ta olla. Sa oled keskendunud vaiksele olemisele endas. Väljast tulevad hääled, inimesed on võib olla läheduses, põrand naksub. Võib olla. Sina võid ka olla vaatleja. Sa paned tähele ja las olla nii. Sa oled kodus oma keha sees. Sa saad siia koondada, mis tunnet tahad. Sa saad vaadata, mida vaid tahad. Ja sul on siin hea. Kui sa korra olid nii, et mittemidagi ei ole, tuleb sul sellest kergendus ja sa naudid, rõõmustad isegi, et sa korra end tundsid vaikselt olemas. Sinu olemas olemise tunne. Ja nüüd.

Täna on kuuloomine enne sügisest pööripäeva. Päeval koondad oma soovid, õhtul, kui kuu on üleval, keskendud neile ja saadad lendu. Selliselt, nagu sulle tundub hea. Ise lähed ja rõõmustad, teed midagi, mis sulle väga meeldib ja enam ei mõtle neile. Andsid energia üle ja usaldad.

Ilusat noorkuud!

Allikas: Kuuloomine Neitsi märgis pakub võimalust ühendada hinge ja keha tarkus ning vägi

Sodiaagimärgid ja tervis: milliste haiguste suhtes oled sina vastuvõtlikum?

Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.