Kaitsev inglimeditatsioon nädala alguseks

Alusta oma nädalat kaitsva inglimeditastiooniga, kus lood endale seitsmeks päevaks imelise turvalise ingelliku valgusrüü ja palud taevalikelt olenditelt abi eelseisvateks väljakutseteks. Leia meditatsiooniks vaid 5 minutit ning lihtsalt lubagi endal muutuda selleks armsaks valguspalliks, kes ka teisi just sel nädalal rõõmustab.

1. Hommikul ärgates leia mõnus ja mugav koht istumiseks, kus tunned end turvaliselt ja hästi ning võta hetk, et mõneks minutiks silmad sulgeda ja häälestada end käesolevale nädalale.
2. Tee mõned sügavamad hingetõmbed ja aseta käed kindlalt rinnakule palveasendis või toeta käed kindlalt ja lõdvestunult sülle.
3. Loo enda ümber imeline kiirgus ja valgus. Lihtsalt visualiseeri seda ja tunneta, et oled kuldne valguskera. Kiirga igas suunas ühtlaselt puhast valgust, nii ette kui taha, paremale kui vasakule, üles kui alla. Kinnita, et sinu energiaväli on tugev ja ühtlane, läbimatu negatiivsusele ja kurjusele.
4. Kutsu enda ümber kaitseinglid ja sinu hinge teejuhid ning luba nad enda kiirgavasse valgusesse siseneda.
5. Palu, et sinu kaitseinglid ja hinge teejuhid võtaksid enda kanda kõik sinu keerulisemad väljakutsed kogu nädala jooksul. Usalda neile kogu nädala üleliigne stress, kiirustamine ja pinge ning luba vaimse maailma abilistel lahendada järgnevad olukorrad (kirjelda antud olukordi ning saada oma kaitseinglid ning hinge teejuhid neid olukordi juba ette lahendama). Palu, et need olukorrad oleksid lahenenud parimal ja kõrgeimal moel selleks ajaks, kui need on füüsilises plaanis ajaliselt kätte jõudnud.
6. Palu, et kaitseinglid ja hinge teejuhid valaksid terve sinu nädala seitse päeva üle puhta valguse ja armastuse kiirgusega, saates sind valgustatuna terve nädala, kõigi seitsme päeva jooksul.
7. Tühjenda oma hingesopid muredest ja hirmudest ning alusta nädalat kiirgava, õnneliku ja positiivsena!
Seda palvet saad kasutada vaid iseenda nädala paremaks tegemiseks! Seda palvet ei saa kasutada teiste mõjutamiseks, vaid iseenda suurema kiirguse saavutamseks, mis muudab nii ehk naa kõik!

Ja nii see oli ja on ja see ongi tehtud.

Namaste!

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Vabasta oma meel: andestamise meditatsioon

Meditatsioon: südamega suhtlemine

Lihtne meditatsioon algajale: näpunäiteid meeleteadlikkuse harjutamiseks

Meditatsioon: kõik on võimalik!

Seotud