Käes on enesemuutmise aeg, et saada oma elu meistriks

Me kõik pürgime edasi, areneme ja kasvame. Kuidas jõuda kõrgemasse reaalsusesse? Kuidas saavutada teadvuse laienemist? Sellest on vähe, kui lugeda vaimseid raamatuid ja mediteerida. Tuleb realiseerida oma teadmised tavalises igapäevaelus. Tuleb õppida transleerima uusi energiad läbi oma keha. See tähendab, et vajalik on enese muutmine. Universumi seadused tuleb integreerida oma kehasse, kirjutab Alexis Varnum.

Paljud meist on juba teinud suured hüpped enesemuutmises. Märkamatult Sa oled hakanud avastama uusi vaatenurki ning reageerima hoopis teisiti toimuvatele sündmustele. Sa oled muutnud oma elustiili ja läbi selle tervendanud ennast.

Kahjuks paljud inimesed valivad endiselt hirmus elamise. Kui inimene kardab, siis vaimsed praktikad ei tööta. Inimene üritab nendest leida lahendust ja rahu, kuid see tuleb ainult oma suhtumise muutmisega.

Inimene on kui karja osa ja liigub sinna, kuhu aetakse. Sulle avaneb teine reaalsus, kui sa lubad endal tunda, oled avatud, kiirgad valgust ja armastust. Ära kritiseeri, ega riidle endaga kui kukud. Sa oled inimene. Sina ise oled valinud siia tulla selleks, et näha tähtsaid muutuse hetki, mis Maal toimuvad.

Sa oled siia tulnud, et armastada ja nautida elu sädet. Oluline on see, mis on antud hetkel siin ja praegu. See mida sa oled mõelnud sekund tagasi on minevik. Õpi ennast ankurdama olevikus.

Iga hetk Sa saad keelduda ohvrirollist, kahtlustest ja kahetsusest. Ainuke, mis Sind peatab, on enda ja teiste süüdistamine. Kui Sa süüdistad teisi, Sa süüdistad samal ajal ka ennast. Maailm on peegel. Sa ei saa näha midagi muud, kui see pole Sinus olemas.

Sa lood enda reaalsust enda sees. Sa ei saa minna üle uude reaalsusesse, kui Sa ei lülita ennast ümber armastuse sagedusele, sest sellisel sagedusel kehtivad muud seadused.

Kõik inimesed ei oma valikuvabadust. Inimesed, kelle tähelepanu fookus on suunatud vaid väljapoole, ei luba endal vabalt valida. Nii kaua kui Sulle on väga tähtis, mida Sinust arvavad teised, kuidas nad Sind hindavad ja vaatavad, siis see, mida Sa loed vaimsetest raamatutest, ei tööta.

Kui sa oskad armastada ennast, siis Sa ei vaja ilmtingimata teiste armastust. Sinu armastus on kingitus ja sa ise valid, kuhu armastust suunata. Kui Sa avad ennast armastusele, siis süda hakkab transleerima armastust ja aktsepteerimist, just siis avaneb ka valikuvabadus.

Inimene valib kui isiksus, kui ego, aga see kuulub „vana maailma“ seaduste alla ja need veel kehtivad paljude inimeste jaoks. Kuid kui sa avad ennast armastusele, lubad endal tõeliselt tunda, siis see on hoopis teine „kõrgem“ elu hoovus. Selles hoovuses Sa avad ennast kui Looja ja saad tunda, kuidas Sa ise juhid enda reaalsust.

Sellel tasandil on väga tähtis, et Sa aktsepteerid ja võtad vastu ennast ka siis kui kukud. Võtad vastu selle fakti, et oled inimene. Kui kukud, siis taas tõused üles.

Kui Sa tunned, et Sind nagu miski kutsub, siis tea, et see hääl on Sinu hing, kes justkui annab Sulle tiivad. Kui Sa tõused kõrgemale, siis Sa tunned, et puuduvad piirid ja aeg ning avanevad uued võimalused.

Sa tunned, et saad kõik, mida vajad ja Su kahtlused täielikult kaovad. Liigu rahulikult enda tempos uude reaalsusse, ära suru, ega ürita vägisi midagi saavutada, muidu kukud tagasi „vanasse maailma“.

Hing armastab kõiki Sinu valikuid, sest talle on tähtis saadud kogemus. Sa saad korjata oma kogemuste pärlid ja liikuda edasi, mitte istuda ja sorkida ühes ja samas. Meisterlikkust aitab saavutada see, kui sa tegeled vaid sellega, mis praegu tuleb sinu ellu. Meistri teekond raputab Sinust välja kõike seda, millest hoiad kinni. Sa ei jookse kõike ja kõiki päästma, Sa näitad teistele teed enda eeskujuga, nii saad aidata oma lähedasi inimesi.

Sa elad läbi erinevaid situatsioone, saad kogemuse, laiendad teadvust ja kiirgad rohkem armastust. Inimesed, kes satuvad sinu energiavälja, tunnevad ennast paremini ja tunnevad, et ei soovi enam leppida vanaga.

Iga inimene saab valiku, kas istuda vanas või liikuda edasi. Kui Sa edaspidi osutad vastupanu ja võitled, ole valmis julmadeks stsenaariumiteks. Väline hakkab peegeldama Sulle Sinu valikud, Sa näed rohkem negatiivset isiklikes ja kollektiivsetes situatsioonides. Kuid Sulle on antud võimalus iga hetk valida midagi muud ja saad hakata tegelema sellega, mis tuleb, mis kohe praegu on Sinu sees.

Sa ei pea enam põgenema enda eest, ei pea sulgema silmi ebameeldivuste ees. Ole julgem, ära väldi, selgita. Tuleb mõte või sünnib idee, siis hakka tegutsema. Praegu on dünaamilise tegutsemise aeg ja see teeb Sinust meistri.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud