Igor Mang: Tulemas on noorte aeg. Veevalaja ajastu lapsed on sündinud siia selleks, et see planeet päästa!

“Asi on tõesti väga tõsine,” ütleb astroloog Igor Mang, kes hämmastava täpsusega ennustas ette oma 2020 aasta horoskoobis tänaseid maailmas toimuvad sündmusi. “Meie tehnokraatlik ja hingetu tsivilisatsioon on oma eksistentsi lõpetamas. Nii enam edasi minna pole võimalik. Sellest annab aktiivselt teada loodus meie ümber. Toimub üleminek vanalt ajalt uuele maailmakorrale. Kõik muutub ja selleks peame valmis olema. Tasakaalust välja viidud loodus versus tehnoloogia areng.”

Jupiteri ja Saturni konjuktsioon toob meile uue eluväärtuste süsteemi, mille ülemineku ja sissejuurdumise periood võtab aega järgmised 20 aastat. Tulemas on noorte aeg. Veevalaja ajastu lapsed on sündinud siia selleks, et see planeet päästa. Nagu Greta Thundberg ja temaga sarnaselt mõtlevad inimesed.

Olukorra stabiliseerumine sõltub palju sellest, kui palju on meil tarku ja südamega inimesi, kes aitavad meil ühiskonda ümber korraldada. Meil on vaja uusi vaimseid liidreid, et kes aitavad inimestel muutustega kohanduda.

Ametlik valitsus peaks tegema koostööd uue noore põlvkonnaga, kes hakkavad tegelema majanduse turgutamisega uutel alustel. Samuti keskkonna ja looduse teemadega. Inimkonna mõte on olla hea aednik maa peal, et kõik saaks siin vabalt kasvada.

Üldiselt näitavad taevakaardid, et Eesti saab hakkama, kuna meid on vähe ja me suudame vajadusel end kokku võtta aga selleks on vajalik kõigi panus.

Aprill on pisut rahulikum kui märts, ainult kuu keskel on näha konflikte ja vastasseise. Mai on juba rahulikum, hakkame tasapisi harjuma. Juunis on aga jälle rahutu aeg ja august näitab päris agressiivseid märke.

Sügise märksõna on majandus ja töö. Inimeste töökorralduse ja majanduse korda seadmine ja abistamine. Huvitavad päevad on minu jaoks 20.-21. detsember, kus on näha mingeid ülemaailmseid tähtsaid riikidevahelisi kokkuleppeid. Uue ideoloogia algusi.

Praeguste märkide kohaselt tuleb aasta 2021 pisut rahulikum, mitte enam nii ehmatav, kuid vanaviisi elu ei tule enam kunagi tagasi.

Tulemas on ökokogukonnad. Inimesed lähvad taas maale, oma juurte ja väärtuste juurde. Maailm muutub vaesemaks aga puhtamaks. Läheme tagasi lihtsama ja looduslähedasema elu juurde. Kui inimkond jätkab vanaviisi, siis tuleb ka kauakardetud apokalüpsis.

Roti aastaga algas meil ka uus 60-aastane elutsükkel, mis toobki kaasa uutmoodi elu.

Igor Mangi ennustus aprilli ja mai kohta:

Aprilli esimesed neli päeva on head, sest seal annab nii mõndagi ära teha ilma konfliktideta ja ettevõtmised lähevad ladusalt. Aga 5.-9. kuupäevade aegu algab üsna ootamatult üks kiskumine ja nägelemine, millele viitab Marsi liikumine kvadraataspekti Uraaniga ja sellel on plahvatusohtlik iseloom. Seetõttu võivad riiud alguse saada mitte millestki ning esineb tavalisest rohkem õnnetusjuhtumeid. See aspekt omab seost veel tööstuskatastroofide või tulekahjudega, mis võivad tuleneda töötajate tähelepanematusest või muudest inimlikest vigadest. Alates 18. aprillist kuni kuu lõpuni on elu rahulikum ja läheb tagasi oma tavalistesse rööbastesse.

Maikuu on suuremalt osalt rahulik ning elu igas valdkonnas on näha ülesehitamist. Vaba aja veetmise võimalused mitmekesistuvad, ja suurem tähelepanu on nüüd noorsoopoliitikale suunatud. Ka ilmad soosivad optimistliku meeleolu kasvu. See ilus periood on näidustatud eriti kuu teisel poolel, alates 12. kuupäevast, mil Merkuur liigub oma märki ja on Kuuga heas aspektis. Paraku mai esimene pool kuni 11. kuupäevani on veel õiendamiste ja süüdistamiste aeg, seotud aprillis toimunud õnnetustega.

Autor: Igor Mang

Vaata lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!