Holstee manifest: see on sinu elu!

Holstee manifest on tuntud üle maailma ja seda on tõlgitud paljudesse keeltesse. Miljonid inimesed on leidnud sellest jõudu ja inspiratsiooni, et muuta oma elu ja elada õnnelikumalt.

Holstee manifest

See on sinu elu. Tee seda, mida armastad ja tee seda tihti. Kui miski sulle ei meeldi, muuda seda. Kui sulle ei meeldi su töö, tule ära. Kui sul pole piisavalt aega, ära vaata televiisorit. Kui otsid oma elu armastust, lõpeta – ta ootab sind siis, kui hakkad tegelema sellega, mida armastad. Lõpeta liigne analüüsimine, kõik tunded on ilusad. Elu on lihtne.

Süües naudi iga suutäit. Ava oma meel, süda ja käed kõigele ja kõigile – oleme kõigi oma erinevustega üksteisega ühendatud. Küsi järgmiselt inimeselt, keda kohtad, mis on tema kirg ja jaga temaga oma ispireerivat unistust. Reisi tihti. Eksimine aitab sul ennast leida.

Mõned võimalused tulevad vaid kord elus, haara neist kinni. Elu seisnebki nendes inimestes, keda kohtad ja asjades, mida sa koos nendega lood. Mine ja hakka looma. Elu on lühike. Ela oma unistusi ja jaga oma kirge.

Allikas: Holstee.com

Loe lisaks: 12 tsitaati inspiratsiooniks ja motivatsiooniks

Sinu õnn on minu õnn – soovin südamest, et sul läheks väga hästi!

10 armastust, rõõmu ja tuge pakkuvat sõnumit sinu kaitseinglitelt

8 viisi, kuidas pakkuda endale rohkem rõõmu ja rahulolu

Õnnelik aju: 4 tehnikat, kuidas suurendada oma elus õnnetunnet

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.