Hiina astroloogia: alanud on valge metallpühvli aasta!

Hiina uusaasta on püha, mis tähistab uue aasta algust Hiina traditsioonilise kalendri järgi. Hiina uusaasta esimene päev algab noorkuuga. 11. veebruari õhtul kell 21.06 toimub Kuu loomine Veevalaja märgis. See hetk on ühtlasi ka Hiina uue aasta, valge metallpühvli aasta alguseks.

Pühvel on tugev tööloom, ta veab rahulikult ja järjekindlalt oma turjal raskeid koormaid ja tõmbab atra vagude vedamiseks. Vagusid aga on ju vaja selleks, et sinna külvata seemneid ja istutada uusi taimi! Pühvel on kannatlik, iseseisev ja põikpäine, ta ei tee äkilisi liigutusi. Pühvli energia sobib keskendumiseks pikaajalistele projektidele ja investeeringutele. Pühvel oskab hästi luua korda suhetes ja pereelus, teades, et kui peres on rahu, saavad kõik probleemid lahendatud. Suhted on üldse Pühvli jaoks tähtis teema, mille kvaliteedile ja stabiilsusele toetub kogu tema ülejäänud tegevus. Tehtud töö ja pingutuste eest saadakse Pühvli aastal ka väärilist tasu. Edu saavutamiseks tuleb sel aastal võtta oma kohustusi tõsiselt. 2021 on aasta, mil kõikide probleemide lahendamise võtmeks on distsipliin. Ennast tuleb Pühvliaasta energiates distsiplineerida nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, et saavutada harmoonia iseendas ja suhetes. Seda nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis. Tähtis on ka õppida ennast selgelt, viisakalt ja hoolivalt väljendama ning jälgida, et ei laskutaks stereotüüpsete hinnangute tasemele. Üheks aasta väljakutseks on õppida oma aega paremini planeerima ja tulemuslikumalt kasutama. Kui eelnevat silmas pidada ja praktiseerida, toob Metall Pühvli energia kaasa edu tööelus ning jõukuse ja heaolu. Uued karjäärivõimalused, edu ja õnn on nende päralt, kes on paindlikud ja valmis suunda muutma.

Sel aastal, nagu ka edaspidi, annavad elule ja arengutele tooni Veevalajale omased väärtused. Näiteks veebruaris on meil Veevalaja märgis joondunud koguni neli planeeti. Veevalaja energia on seotud tehnoloogia, innovatsiooni ja kogukonnaga. Sügavamatel tasanditel toob see ühendumise oma Sisemise Tervendajaga. Globaalsel tasandil võib see tugev Veevalaja energia luua idee teha koostööd ja tulla kokku ühise heaolu nimel. Ehkki on olemas selline ühtsuse ja üksolemise tunne, peame samas ka jälgima, et ei kaotaks oma individuaalset sädet ja iseend kollektiivsesse “grupimõtlemise” mentaliteeti. On vaja leida tasakaal, et terviku ja rühma vajadustele keskendumine saaks võimalikuks ilma isiklikke vajadusi liigselt ohverdamata.

Aasta 2021 toob kaasa niimõndagi raputavat, kuid pakub meile ka loovuse ja innovatsiooni kingitust. See on aasta, mil meil on võimalus oma teadvust oluliselt laiendada, mugavustsoonist lendu tõusta ja uusi asju proovida. Elu juhib meid taastama ja tugevdama ühendust loodusega, planeediga, millel elame. Lõõgastumine, töötamine, liikumine, tantsimine ja laulmine looduses võiksid saada igapäevasteks praktikateks, Maa vajab meie tähelepanu ja armastust. On aeg võtta suund tagasi looduse rüppe, loomuliku elurütmi ning väärtuste juurde. Suur pööre saab võimalikuks tänu isiklikele igapäevastele valikutele ja teadvustamistele.

Milline on inimene, kes on sündinud Pühvli aastal?

1. Pühvli aastal sündinud inimesed on üsna omapärased kannatliku iseloomuga mõtisklejad.

2. Pühvel armastab väga rahu, vaikust ja vajab ka aega, et üksi oma mõtetega olla.

3. Pühvlit vihastada pole lihtne, kuida kui see siiski õnnestub, siis tema viha on hävitav ja seda on väga raske peatada.

4. Pühvli aastal sündinud inimene on kõva töötegija ja oma arvamustele kindlaksjääja. Temas peitub ka suurepärane juht, kes on nõus pingutama nii oma firma, pere kui ka kodumaa nimel.

5. Armuasjades on Pühvli aastal sündinud inimene truu ja tema jaoks on loomulik oma armastatu heaks kõike teha.

6. Pühvli aastal sündinud inimene ei ole armukade selle sõna tavatähenduses, kuid flirt ja kõrvalsuhted on tema jaoks täiesti vastuvõetamatud.

7. Pühvel on pigem materialist, kes kohusetundlikult maksab oma võlad ja püüab oma rahaasjad alati korralikult joone peal hoida.

8. Kui Pühvli aastal sündinud inimene jõuab keskikka, siis võib teda tabada sisemine kriis, mistõttu paljude Pühvlite pereelu pingestub ning võib mõnikord lausa puruneda. Kui Pühvel on nõus oma probleemidega tegelema, siis suudab ta sellest küll oma rahulikul moel väljuda.

9. Pühvi aastal sündinud inimene vajab oma ellu kedagi, keda ta austab ja kellele saab alt üles vaadata.

10. Pühvi aastal sündinud inimene on visa ja osavate kätega, soovi korral võib ta oma andeid arendades saada oma loomingu abil ka kuulsaks.

11. Elukutsed, mis Pühvli aastal sündinule sobiksid: kunstnik, mehaanik, arhitekt, põllupidaja, pankur, kinnisvaramaakler, arheoloog, juhataja, insener, sõjaväeohvitser.

12. Tuntud Pühvleid: Napoleon, Vincent van Gogh, Walt Disney, Hans Christian Andersen, Albert Camus ja Richard Nixon.

Allikas: Valge metallpühvli aasta: mida see toob kaasa igale hiina horoskoobi märgile?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.