George Kavassilas: Lisaks maisele maatriksile peame teadvustama ka kosmilise maatriksi olemasolu

George Kavassilas on Austraalia kirjanik, tunnustatud avalik esineja ja alternatiivraadiojaamade saadete külaline, kel on elu jooksul olnud palju paranormaalseid läbielamisi. Kogetu on andnud talle laiapõhjalise arusaama inimesest, meie universumist ja paljust muust.

George nägi juba väikese lapsena oma eakaaslastega võrreldes maailma väga erinevalt. Pisikese poisina oli tal kindel teadmine, et universum on paksult elu täis. Samuti nägi ja tunnetas George end ümbritsevat sügaval ja erilisel moel. Tema rännakud ja kokkupuuted teiste maailmade ja olenditega on mehe sõnul aset leidnud sellest ajast saati, mil ta end mäletab. Ta mäletab, kuidas ta väga väikese poisina oma voodist kosmoselaevale toimetati ja erinevatesse kohtadesse nii meie planeedil kui ka teistel planeetidel viidi.

Kavassilas väidab, et terve tema elu jooksul on tal olnud hulgaliselt kokkupuuteid mitmesuguste olenditega reaalsuse erinevatest kihtidest. Ta klassifitseerib need olendid heatahtlikeks, keda ta kutsub ka oma “Suuremaks Perekonnaks”, ja pahatahtlikeks, kel on mehe sõnul võime end maskeerida ning kuju muuta.

Selleks, et psüühilisel tasandil toime tulla erinevate ebaharilike läbielamistega ja end välja elada, tegeles George Kavassilas noores eas muusika ja spordiga. Koolis ei saanud ta sõpradele kogetust rääkida, sest keegi ei suutnud taolise infoga suhestuda ning sellistest teemadest rääkimine oli täielik tabu.

Erakordsete kogemustega mehel pole ette näidata ühtki suuremat akadeemilist saavutust või kraadi. Tema teadmised põhinevad kõigel sellel, mida ta on näinud ja kuulnud oma arvukatel reisidel läbi erinevate maailmade ja dimensioonide.

1998. aastal diagnoositi tal krooniline väsimus ja fibromüalgia ehk pehmete kudede krooniline valulik haiguslik seisund. Haigusest taastumise ajal oli ta sunnitud oma läbielamiste ja saadud õppetundide peale palju mõtlema. Just siis sai talle selgeks tema teekond ja missioon ning ta jõudis järeldusele, et tahab oma kogemusi ja teadmisi avalikkusega jagada.

2003. aastal juhtus tema elus tõeliselt pöördeline sündmus. George väidab, et tema galaktiline perekond tuli talle järgi, viis ta oma laevaga Siriuse tähesüsteemi ning võimaldas mehel koos oma teadliku hingega rännata läbi meie universumi kõik dimensioonid. Läbi nende rännakute avastas George meie universumi tõelise eesmärgi, inimkonna päritolu, tegeliku olemuse ning selle, kuhu me tulevikus suundume. Pärast seda multidimensionaalset kogemust kontakteerus mehe sõnul temaga grupp olendeid, kes nimetas end Galaktiliseks Valguse Föderatsiooniks. Nad eemaldasid ja väänasid tahtlikult George’i teadmisi ja infot, mille ta oli saanud rännakult läbi universumi dimensioonide. Selleks, et rännakult saadud infot erinevate reaalsuste ja meie universumi kohta uuesti tagasi saada, kulus tal aastaid.

Kavassilas väidab, et nende aastate jooksul on tema teadmised universumist, selle toimimisest ja inimkonnast veelgi kasvanud ning laienenud. Kogutud infot jagab ta arvukate loengute, avalike esinemiste ja raadiosaadete vahendusel.

2012. aastal avaldas ta raamatu “Our Universal Journey – The Big Picture”, kuhu on koondatud tema laiapõhjaline käsitlus meie planeedist – Emakesest Maast, universumist ja inimkonnast.

Universumi ülesehitust kirjeldab George järgmiselt: “Meie universum koosneb paljudest väikestest universumitest. Need väikesed universumid on justkui valguskeerised, mis on koondunud üheks suureks universumiks, mis on aga samuti valguskeeris ning tiirleb väga-väga kiiresti. Seda suurt universumi nimetan ma universaalseks maatriksiks. Samuti võib seda kutsuda labürindiks või maatriksi suureks areeniks.”

Tema sõnul põhineb meie universum valguse energial ning sellest väljapoole jäävad teised suured universumid põhinevad niivõrd teistsugustel energiatel, et me ei suuda neid siit universumist mõista ja tunnetada. “Meie universum on aga unikaalne, sest see põhineb vastandlikel väljendustel. Nimelt luuakse valgust nii, et korraga tekib kaks poolt, mis on üksteise suhtes täielikud vastandid,” kirjeldab George Kavassilas.

Valgusel põhinevast universumist rääkides sõnab ta: “Kuna meie universum põhineb vastandlikel väljendustel, siis on sellel ka looja, kes on tõeline ja orgaaniline ning talle vastanduv pool, kes väidab end olevat algne looja, kuid on tegelikult petis. See petis on kõikide maapealsete religioonide ja vaimsete õpetuste taga ning nõuab enda kummardamist ja nö jumalakartust. Ta on võltslooja, kes juhib meie universumi kosmilist maatriksit ning samuti ka meie planeedi maist maatriksit. Paljud inimesed on saamas teadlikuks maisest maatriksist (võltsreaalsusest), kuid pole teadvustanud kosmilise maatriksi olemasolu.”

“Oma rännakul läbi dimensioonide sain ma aru, et olen lõpmatu. Me oleme tegelikult igavesed – me pole kunagi loodud ega lõppe kunagi, me oleme lihtsalt alati olemas olnud. Me eksisteerime ka väljaspool seda universumi,” sõnab George.

George Kavassilase käsitlused ja materjalid võib leida tema koduleheküljelt

Autor: Eeva-Liisa Vahtra

Allikad: http://www.our-journey-home.com/

https://www.youtube.com/watch?v=d-4c7jBzLn8

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.