GALERII: Terje Mander esitles oma debüütraamatut “Restart. Uus algus 7 päevaga”

Terje Mander on kümneaastase kogemusega psühholoog, toitumisspetsialist ja joogaõpetaja, kes jagab raamatus”Restart” häid tulemusi toovaid juhiseid, teadmisi ning praktilisi tehnikaid igapäevase elujärje parandamiseks ja püsivate soovitud tulemuste saavutamiseks.

Kuidas tuua oma ellu muutusi?

“See raamat on heaks sõbraks ja praktiliseks abimeheks muutuste elluviimisel. Siit leiad julgustust uuteks sammudeks ja nõu, kuidas muutusterajal kindlamalt teel püsida,” sõnab Terje Mander, kelle juhtnööriks on puhas toit, puhtad mõtted, puhtam elu.

“7 päeva sisaldab kiire eluviisiga inimestele hõlpsalt rakendatavaid keskendumise, tasakaalustamise ja stressi leevendamise tehnikaid, mis parandavad meeleselgust ja toovad kaasa targemaid valikuid ning nutikamaid taipamisi. Joogaharjutustega mõjutad kõiki olemise tasandeid ja parandad vitaalsust. Toidutarkuste ja retseptidega lood jätkusuutliku püsiva pinnase igapäevaseks loomulikuks heaoluks,” räägib autor raamatu “Restart” olemusest. Raamatule on kaunid fotod teinud Hele-Mai Alamaa ning kujundanud Külli Tõnisson.

Vaata pilte raamatu esitluselt:

Uuri lähemalt Terje Manderi debüütraamatu “Restart. Uus algus 7 päevaga” kohta lähemalt Alkeemia lugemisnurk. Muuda oma elu 7 päevaga

Alkeemia galeriidel aitab teostuda Fotoluks – vaata fotomaailma võimalusi www.fotoluks.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.