Esmaspäevane täiskuu Veevalaja sodiaagimärgis loob võimaluse ootamatuteks ja ohtlikeks olukordadeks

Täiskuu tipphetk on 3. augustil kell 18.57. Seekordne täiskuu on mõjutatud sügava ja emotsionaalse Veevalaja sodiaagimärgist. Loe, mida see endaga kaasa toob ning milleks tuleks valmis olla.

Seekordne täiskuu toob endaga salapärase ja rahutu aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks (nii headeks kui kahjuks ka halbadeks), sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on nüüd tugevnenud ja võib esineda ka ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning kõiksugu maagiliste toimingute sooritamiseks.

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma “tõelise mina” vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka äkkõnnetuste ja traumade suhtes.

Tee vabastavat täiskuurituaali

Täiskuuaeg on võimas aeg vabastamaks end vanast koormast, olgu see siis füüsilisel või vaimsel tasandil. Sümboolselt on see aeg astumaks välja oma vanadest käitumis- ja suhtemustritest, nii nagu madu vabaneb vanast nahast, et uuenenu ja võimsamana edasi liikuda. See väike rituaal aitab sul teostada sisemist transformatsiooni.

Puhastavat täiskuurituaali võib teha kasutades vanadest energiatest vabanemiseks (voolavat) vett. Eriti sobib see praegu, kuna ka kuu on parajasti Veevalaja märgis.

Täiskuuaegse vabastamisrituaali jaoks vajad: ujuvküünlaid (sobivad ka tavalised väiksed teeküünlad), suurt kaussi veega, tikke, kirjutusvahendit.

1. Loo kõigepealt püha ruum: süüta küünlad, suitsuta salveit või põleta viirukit, kujunda altar oma väeesemetega.

2. Kui vähegi võimalik, siis seisa või istu kuuvalgel, lase Kuu kumal endale peale paista. Tunneta sügavamat sidet Kuuga – võimsa taevakehaga, kes liigutab vett kogu meie planeedil ja samamoodi ka meie endi kehades.

3. Tee väike maandav harjutus, et tuua end välja argisaginast ja mõtetemürast ning siseneda rituaaliruumi ka sisemises, vaimses mõttes. Tunneta maad oma jalge all, raputa kehast välja päeva pinged ning rahusta oma meel.

4. Aseta suur veega täidetud anum enda ette kuuvalguse kätte.

5. Kirjuta kirjutusvahendi või ka näiteks teritatud tikukesega küünla peale need märksõnad, millest tahad oma elus vabaneda. Kui teete rituaali mitmekesi, siis kirjutage igaüks oma küünla (või küünalde) peale. Siinjuures pole tähtis see, et need sõnad jääks näha – oluline on keskendunud taotlus.

6. Pannes küünla vette, ütle ka kõva häälega välja see, millest tahad vabaneda.

7. Süüta küünal.

8. Luba endal tunda seda vabanemistunnet – sellest, mida kirjutasid küünlale ning mis nüüd ära põleb ja minema ujub, sinu elust eemaldub ja väljub. Kui olete mitmekesi, siis keskenduge samamoodi sellele, et kogu mittevajalik lahustuks küünaldest vette. Kui on sobiv tunne, siis hoidke ka üksteisel käest kinni.

9. Tähista seda vabanemist! Naudi midagi head, kuula muusikat, tantsi, laula, tee just seda, mis tundub õige – oled ju peagi vaba oma vanast mittevajalikust koormast!

Lase küünaldel veega täidetud kausis lõpuni põleda – see sümboliseerib vabastamisprotsessi. Leek on puhastustuli ning samal ajal tähistab ka inspiratsioonisädemeid. Võid samal ajal kujustada ka seda, millisena soovid iseend ja oma elu ideaalis näha – unista julgelt! Ja muidugi rõõmusta selle üle, et austad oma isiklikku sisemist arengut.

Imelist täiskuuööd!

Seotud