Eestimaa asub naiselikul draakonijoonel, kus on ka meie koduplaneedi kolmas silm

Eestimaa asub väga soodsal kohal maailmakaardil. Nimelt naiselikul draakonijoonel, mis koondab endasse mitmeid tähtsaid punkte ümber maailma. Mõned kohad sellel joonel on näiteks Glastonbury Inglismaal, kus asub Maa kurgutšakra ja Kailashi mägi Tiibetis, kus asub Maa kroontšakra.

Eestimaal asub meie planeedi kolmas silm, ehk Maarjamaale kuulutatud ristisõjad ennevanadel aegadel olid mõeldud ühisteadvuse vaimse kvaliteedi allutamise eesmärgil. Loodi ühisvõre, mis kontrollib siiani mingil määral maa elanike võimalusi üliteadvusega ühendumisel.

Selle tõttu, et siin asub kolmas silm, on meie rahval suur huvi vaimsuse vastu. Inimesed jooksevad tormi erinevate õpetajate suhtes ning elavad kindlas veendumuses, et meil kõigil on hing. Eestlane on ju ammusest ajast olnud metsa poole kaldu. Looduslähedus on üks kõige kõrgemaid vaimsuse ilminguid.

Üks tark, kelle kodujuurde on ankurdatud Kailashi mäe eeterväravad rabas, ütles, et kõige parim viis valgustuda on olla ühenduses loodusega. Sellele järgnevad loominguline tegevus ja alles kolmandana süva mõtisklemine ehk meditatsioon.

Meie maal on suur potentsiaal hakata kutsuma palju välismaalaseid külalistena siia. Meenutades Hüperborea iidseid tarkuseid – võime hakata õpetama kollektiivset teadvust, et luua valgustunud ühiskonda. Mäletades oma juurtes olevat tarkus – tekib meil võime olla enesekindlad oma loomises. Unustame piiratud pildi minevikust ning mäletame esivanemate päris vaimseid tarkuseid.

Tihtilugu on see põhjuseks, miks noortematel põlvedel kaob huvi pärandi vastu, kuna neile esitatakse moonutatud pilti minevikust. See ei köida vaimu ning noor pöörab oma pea välismaa suunas. Võiksime hoopis rääkida oma lastele minevikust, kus muistsed Aestid tegelesid leviteerimisega, telepaatiaga ja vormisid mõttejõuga kristalle (infotehnoloogia on üpris ligilähedane eelnevatele punktidele).

Eesti on nagu vaimse teaduse keskus, kus inimesel läheb kolmas silm lahti. Reisides palju välismaal on siia tagasitulek alati kõige suurim au. Miks eestlased üldse nii palju reisivad, kuna nad armastavad näha maailma silmadega. Kogeda ning õppida seda piiritut ilma. Lennart Meri oli hea näide sellest ning ta suutis koguda globaalset vaimset tarkust ning ankurdada toda kodumaa pinnale.

Vaimne tähendab seda, et inimene on vaimult suur – ta on heatahtlik, austab teist ligimest ja teenib alandlikult planeedi kõrgemat hüve.

Saagum Eesti taas selliseks, millisena ta loodi olema – valgusrahva kants.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Originaalpealkiri: “Kolmanda silma turism”

Allikas: Eestimaa iidsed väepaigad, mis annavad energiat ning toovad tervist ja elujõudu

Looduslikud pühapaigad Eesti maastikus ja kultuuris

Seotud