Detsembrikuu energiad: avaneb uks uude maailma!

Detsember avab ukse uude maailma. Kogu aasta jooksul oleme näinud erinevaid sündmusi ja ka seda, kuidas maailm ja meie ise uueneme. Detsembrikuu vibratsioonid võimaldavad tunda järgmise taseme kvaliteeti. Kõrgem tase võib olla selline, nagu Sa pole oodanud ega ette kujutanud ja ületab harjumuslikud mineviku aistingud, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Detsembris saame tunda sama tunnet kui siis, kui Sulle öeldakse: “Pane silmad korraks kinni” ja sinu ette tuuakse üllatus-kingitus. Kui Sinu silmad on kinni, siis Sa tahad ära arvata, mis see võib olla ja kuidas see võib välja näha, mis sinu ette saabub. Siis sul lubatakse silmad lahti teha ja sa hakkad nägema kõike seda, mis on olnud Sinu eest varjatud.

Pimedus, mis on olnud viimastel kuudel, justkui avab esiriide, mille taga on loodud uus maailm. Sa võisid tunda mööda läinud aasta jooksul, et on olnud pidev võitlus, milles keegi võitis ja keegi kaotas. Sa võisid tunda, et kogu elu on muutunud kaoseks, mis on täis kannatusi, viirust, inimeste rumalust, hirme, julmust, totaalset mittemõistmist ning et maailm läheb hulluks ja kõik hea hakkab hävima, sest toimub mingi suur müstiline arusaamatus ja illusioon. Kuid, see on olnud vaid esiriie!

Sinu silmad on kinni olnud. Praegu on saabumas hetk, kui kõik inimesed hakkavad oma silmi avama ja mida nad näevad? Teist maailma! Selle maailma kvaliteet on teine, mitte parem ega halvem. Kuid selles maailmas on juba olemas uued tähendused, uued sotsiaalsed rühmad, poliitilised jõud, uued teaduse paradigmad, innovatiivsed suunad, uued kultuursed väärtused ja eelistused, uued kired ja ülesanded.

Meie pluss on selles, et me ei pidanud läbima globaalse hävimist nagu varasemad tsivilisatsioonid meie maal, pole olnud suurt massilist tragöödiat. Jah, on viirus, kui sellel puudub jõud hävitada kõike. Inimkonna tipp proovib küll kõike kontrolli alla saada, aga ka sellega tuleb veel palju tegeleda, sest inimesed avavad oma silmad. Meie uuendatud iseenda versiooni saame jälgida juba lähemal ajal.

Iga inimene reageerib omamoodi sündmuste detailidele ja uutele protsessidele, ka siis kui sa oled koos mõttekaaslastega ja te olete loonud rühma, siis sinu reaktsioon jääb ikkagi individuaalseks. Võib olla me kõik saame mõnel hetkel tunda vaimustust ja hämmingut. See on sama kui oled saanud kingituse ja tahad seda kohe näha ja proovida. Need sündmused, mis on Sinuga sellel aastal toimunud, on varjanud suuremat muutuste protsessi.

Käesoleva aasta sündmused lahustuvad ja kaovad peagi, nende mõju nõrgeneb. See, mida inimesed on näinud saabunud raskustes on vaid kui pakkepaber, milles Sinu poole saabus kingitus. Selle pakendit saad Sa aga ära visata. Kingituse õiget ja ilusat sisu Sa näed detsembris.

Detsembrikuu ülesandeks pole vana hävitamine ega stressi tundmine tuleviku pärast. Tuleb pehmelt kõike vastu võtta, uurida, tundma õppida ja tutvuda. Uuele Sa saad läheneda mitte ainult lootusega, vaid ka huviga ja ootusega, et sa saaksid kingitust proovida ja lähemalt vaadata. Loomulikult mõni võib mitte mõista, mida ta on saanud, keegi võib nutta, et ta on saanud seda, mida pole tahtnud ja teine on saanud parema mänguasja kui tema. Kõik on sama kui lapsepõlves Jõulude ajal. Paljud aga üldse ei vaata oma kingitusi, sest jäävad vaatama, mida teised on saanud. Kui Sa ei aktsepteeri ennast, siis sellega Sul tuleb edasi elada ja see jääbki sinu kingituseks.

Edaspidi meid ootab ees totaalne muutumine. Kui kiiresti see toimub, see sõltub inimese individuaalsetest omadustest. Kuid uue maailma äratundmine jääb kõige suuremaks sündmuseks iga inimese elus. Sa mõistad ja tunned seda juba praegu, et pakk on Sinu kätte jõudmas. Sõnum Sinu kõrgema MINA poolt on juba Sinu ukse ees. Ava silmad ja kuula, võib olla keegi koputab Sinu uksele, sest pakk on juba saabunud. Sa saad täpselt seda, mis teenib Sinu heaolu ja hüvangut kõige paremini.

Allikas: Astroloog Katrin Haiba: Universumi uued tuuled – milliseid võimalusi toob 21. detsembril algav Veevalaja loomistsükkel ja 2021. aasta?

Alkeemia taroskoobi autor Katrin Oidra: 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, oluline on pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsele arengule

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.