Clint Eastwoodi sügavamõttelised tsitaadid elust ja õnnest

Clint Eastwood on tuntud USA filminäitleja ja Oscariga pärjatud filmirežissöör ning produtsent. Siin mõned tema poolt välja öeldud kõnekad tsitaadid.

– Austa oma pingutusi ja austa iseennast. Iseenda austamine viib sind enesedistsipliinini. Kui need asjad on sinu kontrolli all, siis on see võimas jõud.

– Kui sa tahad näha muutusi paremuse poole, siis pead selleks ise tegutsema.

– Ma ei usu pessimismi. Kui miski ei lähe nii nagu sa tahad, siis liigu edasi. Kui sa arvad, et vihma hakkab sadama, siis hakkabki sadama.

– Ärme ruineeri ennast üle mõeldes.

– Sügaval minu hinges pesitseb mässaja. Alati, kui keegi ütleb mulle, et trendid on sellised, liigun mina vastassuunas. Ma vihkan mõtet trendidest. Ma vihkan imiteerimist, ma austan individuaalsust.

– Võib-olla ma olen jõudmas ikka, kus ma olen seniilne või nostalgiline või mõlemat, aga mulle tundub, et inimesed on tänapäeval nii vihased. Kunagi võisid sa olla teise inimesega erineval arvamusel, aga ikkagi sõbralikult läbi saada. Nüüd kui sa vaatad jutusaateid, näed seal, et igaüks kes ei ole rääkijaga samal arvamusel on loll või idioot, ja nii suhtuvad mõlemad pooled.

– Ma proovisin kord mõistlik olla, kuid mulle ei meeldinud see.

– Võta oma tööd tõsiselt, kuid ära võta iseennast tõsiselt.

Allikas: www.youtube.com

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.