Baltimaade vanim Taimetoidumess tuleb taas

7. ja 8. novembril kell 10 – 18 toimub Kultuurikatlas kümnes Baltimaade vanim Taimetoidumess. Sel aastal tähistatakse messiga Eesti ilusat sügist ja ürituse fookus on kodumaistel ettevõtetel. Tänavusel messil on piiratud piletite arv, külastuseks kolm ajavahemikku ning eksponendid on paigutatud hajusalt.

Juba kümnendat aastat tutvustatakse Taimetoidumessil taimseid tooteid ja vegan elustiili. Kahepäevasel messil on ligi 70 eksponenti, toimuvad erinevad loengud ja filmiesitlus. Messil esinevad teiste seas näitleja Terje Pennie, sotsiaalmeedia staarid Lauri Pedaja ja Gethel Burlaka ning perearst Marta Velgan. Taimetoidumessi õhtujuht on näitleja Siim Maaten.

“Kuigi messil on tänavu kümnes sünnipäev, siis eelmisel aastal väljahõigatud põnevate väliskülalistega gala lükkub pandeemia tõttu järgmisesse aastasse. Sel aastal on aga oluline vaadata sissepoole ja hinnata seda, mis toimub meie koduukse ees,” ütles Taimetoidumessi projektijuht Regly Johanson. “Niisiis teeme suure kummarduse kõigi ees, kes meie pisikeses riigis looma- ja loodussõbralike toodetega maailma paremaks muudavad.”

Taimetoidumessil pakutakse söögi- ja tarbekaupa, tervist turgutavaid supertoite, valmistooteid ja tooraineid ning looma- ja loodussõbralikku kosmeetikat ja kodukeemiat. Avatud on lasteala.

Taimetoidumessi korraldavad turundusettevõte Vegekspert ja loomade eestkoste organisatsioon MTÜ Loomus. Ürituse sponsorid on kodumaine toidutootja Salvest ja ökopoodide kett Bio4You.

Taimetoidumessile saab sel aastal pileteid osta kolme ajavahemikku. Pääse ühele ajavahemikule on kolm eurot. Seoses eriolukorrast tingitud piletite piiratud arvu ja turvanõuetega saab pileteid soetada ka kodulehe kaudu eelmüügist: http://taimetoidumess.ee.

Taimetoidumessil järgitakse kõiki riigipoolseid korraldusi terviseturvalisuse tagamiseks.

Taimetoidumess Facebookis

Taimetoidumess Instagramis

Taimetoidumessi üritus

Taimetoidumessi koduleht

Seotud