Astroloogia ja tunded: sinu sodiaagimärk näitab, mida pead 2019. aastal oma armuelus muutma!

Armastuses ei ole alati sirged teed ning tihtipeale võib südameasjade käänulistel radadel eksida, komistada ja kukkuda. Loe, mis on need muutused, mida alanud aastal peaksid tegema, et sinu südameasjad paremini ja valutumalt laabuksid.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

On aeg ennast kehtestada! Ära lase teisel sinu tundeid jalge alla tallata ega sind ära kasutada, ükskõik kui palju sa neist inimestest hoolid. Kui sa tunned, et vajad distantsi ja rahu, siis lihtsalt võta teadlikult endale aega. Ära muretse, mitte keegi ei kannata selle tõttu, et sa endale rohkem aega ja hoolitsust pühendad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

On aeg panna paika piirid ja jääda endale kindlaks. Kas oled end leidnud mõtlemast, et soovid proovida midagi muud või tahaksid, et asjad oleksid teisiti, kuid ometi oled loobunud proovimast muutusi ellu viia, sest pelgad teiste reageeringut? Ära unusta, et elad vaid üks kord ja selleks, et kogeda neid imesid, mida elu ja armastus sulle pakuvad. Ära suru oma soove alla, vaid julge oma tõeline olemus valla lasta!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Loobu soovist kõike kontrollida! Alati ei pea asjad minema nii nagu sina tahad või loodad. Tegelikult oleks see ju isegi igav? Õpi võtma asju vabamalt ja andma oma partnerile rohkem hingamisruumi. Kui oled nõus vahelduseks ohjad enda käest ära andma, siis võid üllatusega märgata, et midagi halba ei juhtunudki ja sinu stressitase vähenes märgatavalt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Ava oma süda armastusele! Selleks, et kogeda tõeliselt sügavaid tundeid ja kõikehõlmavat armastust, pead sa julgema oma südame avada. Ainult siis, kui julged olla aus ja haavatav, saad sa kogeda tõeliselt suuri tundeid. Lase on armsam endale lähedale ja seda eelkõige vaimses ja hingelises mõttes.

Neitsi (24. august – 23. september)

Võta aega inimeste jaoks, kes on sulle tähtsad. Sa tead, mis on oluline ja kes on sulle olulised, kuid ometi leiad sa ikka ja jälle end tegelemast kõigi nende pisiasjadega, mis suures plaanis ei mängi mingit rolli. Las toad jäävad koristamata ja nõud pesemata, aga võta aega ja naudi oma kallima seltskonda selle asemel.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Ole toetavam nende suhtes, kellest sa hoolid. See, et sa südames tead, et keegi on sulle oluline või kallis on tore, kuid oluline on ka see, et sa seda välja näitaksid. Inimesed vajavad seda teadmist, sest nad ei ole selgeltnägijad. Näita oma tundeid julgemini ja ära karda öelda välja neid sooje sõnu, mida sa tõesti mõtled.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

On aeg minevik seljataha jätta! Unusta need asjad, mis on sinu armuelus varasemalt juhtunud ja sulle meelehärmi põhjustanud. On aeg edasi liikuda. See ei tähenda, et pead pimesi usaldama kõike, kuid ära lase mineviku haavadel mõjutada oma tuleviku õnnevõimalusi.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Tegutse armuasjades pisut aeglasemalt! See tähendab siis seda, et ära lase emotsioone kohe pähe tõusta ja ära tegutse selle pinnalt. Lase asjadel rahuneda ja settida. Armuasju ei maksa ajada kiirustades, sest sel juhul võid nii sina ise, kui ka sinu kallim haiget saada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Näita enda tõelist palet! Sul ei ole vaja kanda maski ja etendada kedagi teist selleks, et meeldida. Ole sina ise ja ära karda, et äkki sa ei ole piisav. Näita oma tegelikku olemust, sest ainult nii saad sa kogeda tõeliselt ausat ja valedest vaba suhet.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Luba endale seda, mida sa vajad. Sinu õnn ja heolu peaksid olema sulle tähtsamad kui varem, kui tahad saada tõeliselt õnnelikuks. Ära suru oma soove ja vajadusi alla, vaid anna neist julgelt teada. See on ainus viis saada kogeda seda, millest oled unistanud. Küsi, ja sulle antakse!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Ava end ning räägi rohkem oma tunnetest ja soovidest. Suhtlemine on sinu jaoks ääretult oluline. Kui julged oma unistustest rääkida, siis avab ka sinu partner end sulle rohkem. Omavaheline üksteisemõistmine on üks suhte alustaladest. Ära vaiki lihtsalt soovist säilitada rahu, selgitavad vestlused toovad palju suuremat kasu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Ära käitu ohvrina! On aeg võtta vastutus oma armuelu eest enda kätesse. Kui sulle tundub, et sind ei väärtustata ega austat piisavalt, siis muuda midagi. Kui sulle tundub, et sinu suhe ei ole õige, siis lõpeta see. Ära lase endaga halvasti käituda ja ära käitu ka ise endaga halvasti. On aeg lõpetada enesehaletsus ja hakata enda eest seisma ja oma unistuste elu elama.

Allikas: Awarenessact.com

Loe lisaks: Vaimne hügieen: kõrgemalt saab lennata ainult raskuseid maha jättes

Mai-Agate Väljataga: uskumused teie alateadvuses loovad teie isikliku reaalsuse

Vastastikune tõmbumine: selleks et tõmmata ligi sügava südamega meest ja inspireerida teda terviklikkusele, pead sina samaga vastama

Seotud