Astroloogia ja armastus | Milline on sinu sodiaagimärgi esindaja jaoks parim aeg, et abielluda?

Millal on parim aeg selleks, et leida kallim, seada sisse ühine kodu, abielluda ja lapsi saada? Vaata järgi, millal on sinu sodiaagimärgi jaoks kõige soodsam aeg pere ja kodu loomiseks ning oma kallimaga leiva ühte kappi panemiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu jaoks on parim aeg abiellumiseks siis, kui armastus on alles tärganud ning emotsioonid on tugevad. Sa tead, mida sa teed ja oled enda soovides kindel. Seepärast on täiesti mõistlik, kui sa juba varastes 20nendates oma kallimaga leivad ühte kappi paned.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sulle ei meeldi tunne, et oled millekski kohustatud ning seepärast ei tõtta sa end niipea kellegagi siduma. Sa oled tark ja pragmaatiline ning tegelikult usud, et abielu võiks siiski olla pikas plaanis see, mis on sinu jaoks parim. Aga…sul võtab aega, et see endale päriselt selgeks teha. Seepärast on mõistlik vanus, millal võiksid abielluda, 40nenda eluaasta paiku.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sulle ei meeldi üksi olla. Sa soovid, et sinu kõrval oleks keegi, kellele saad loota ja kes sind vajadusel toetaks. Seetõttu on sinu jaoks soovitav leida endale juba varajases eas keegi, kes sind hoiaks ja armastaks. Kui sa leiad enda kõrvale õige inimese, siis võid juba ka varastes 20nendates abielluda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sa oled üsnagi impulsiivne ja eesmärkidele pühendunud. Sul on komme end siduda enne kui pikemalt järele mõtled. See võib sulle tekitada jamasid, kuid võib ka otse vastupidi, pikas plaanis ära tasuda. Kui aga rääkida abiellumisest, siis võiksid ikkagi enne hoolikalt järgi mõelda, kui sellise tähtsa sammu astud. Oota, kuni saad vähemalt 30-aastaseks. Peale seda vanust võid juba südamerahuga abielusõrmuse sõrme panna.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sinu jaoks on suhte puhul väga oluline stabiilsus ja järjepidevus. Ainus viis, kuidas sa pikaajalises suhtes õnnelik saad olla, on siis kui sina ja su partner pühendute täielikult üksteisele. Kuna sellise suhte ülesehitamine võtab pisut aega, siis oleks mõistlik kui abielluksid varastes 30nendates.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sul ei ole midagi abiellumise vastu, kuid kaldud oma meelt tihti muutma, seda eriti nooremas eas. Selleks, et olla endas ja oma tunnetes kindel, võiksid sa oodata ära oma 35nda sünnipäeva ja alles peale seda hakata mõtlema abiellumise peale.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sa oled väga tundliku loomuga ja sulle on oluline leida enda kõrvale keegi, kes oskab sind hoida ja toetada. Kui tunned, et oled leidnud kellegi, kes väärib sinu kätt ja südant ning kelle kõrval tunned end turvaliselt, siis võid juba oma 25ndaks sünnipäevaks abielus olla.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Oled domineeriv isiksus ja soovid kõike kontrollida, mis sinu elus toimub. Sul on ka väga kõrged nõudmised oma parteri suhtes. Seega, ära kiirusta ja anna endale aega valida välja just see üks ja õige. Parim aeg abiellumiseks oleks sulle peale 35ndat eluaastat.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa oled perfektsionist ja kui otsustad kunagi abielluda, siis tahad, et ka sinu abielu oleks täiuslik. Enne kui teed mõne olulise otsuse, tahad veenduda, et sinu valik on ikka täiesti õige. Samas, sa ei karda armastuse osas riskida ja võid õige tunde korral abielluda lausa 20nendate eluaastate lõpupoole.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sulle meeldib, kui sa ei pea olema üksi. Armastad seltskonda ja sulle pakub rahulolu suhtes olemine. Enamasti on Kaalud juba varakult teadlikud sellest, mida nad oma elult soovivad ning seega pole ka mingit vajaduse oodata kauem kui 20nendate eluaastate keskpaigani.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sa ei saa just varakult täiskasvanuks. Kaldud vahel tegema ka veidraid ja eksperimentaalseid suhtealaseid otsuseid. Enne kui sa abiellud, tuleb sul hakkama saada end tihti kimbutava armukadedusega. Enne 40nendat eluaastat ära küll end tõsiselt siduma kipu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sa ei vaimustu võibolla küll väga enda sidumisest kellegagi, kuid praktilisest seisukohast vaadatuna mõistad, et abielu võib sulle head teha. Sul läheb muidugi selle mõttega, et pead end kellegagi eluks ajaks siduma, harjumisega kõvasti aega. Parim aeg abiellumiseks on sinu jaoks varastes 30nendates olles.

Loe lisaks: Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.