Armastus ei ole suhe, see on hinge seisund

Kui me oleme armastuse seisundis, kogeme tänulikkust kõige eest, mida näeme. Me kogeme sisemist soojuse ja sära, tarkust ja mõistmist ja sellel ei ole mingit pistmist mõistuse ettekujutustega, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Meil kõigil on armastav süda, kuid see on sageli suletud, sest oleme elanud täielikult oma rollides ja käinud maskidega. Praegu meil on ainulaadne võimalus, et lasta lihtsalt langeda nendel ahistavatel ja ebameeldivatel seisunditel, nagu kuivadel lehtedel, mis viimase ajani olid meile harjumuslikud, kuid enam me neid ei vaja.

Kui lahustad vana negatiivsuse ja ei kogu uut peale, muutud iga päevaga vabamaks, säravamaks ja armastavamaks. Ja kuna meie kui inimeste vahel ei ole mingit eraldatust, vaid meie väli on üks, igaüks meist on rakk kõiksuse suures organismis, siis iga rakk, vabastades end mürkide koormast, aitab vabastada kogu organismi negatiivsusest. Praegu toimuv kollektiivne puhastumine ei ole lihtne protsess, kuid teisest küljest on see maagiline võimalus vabaneda kõigest sellest, mis teeb elu raskeks.

Allikas: Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.