Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes

Ka aprillikuus läbib muutuste laine meid kõiki. Valmistu üllatusteks. Üllatustes peituvad varjatul või vähem varjatul kujul edasiviivad loomingulised ja/või uuenduslikud alged, vahendab Kristallikoda.ee.

Samal ajal kui väline maailm on justkui hangunud, aktiveerub sisemine aina enam. Püsivad ja tõelised väärtused on endiselt olemas, Universumi seadused kehtivad ja loodus kulgeb ikka vääramatult omasoodu – kevad edeneb ja päevad lähevad aina pikemaks ja soojemaks. Ka Maa Süda on aktiivsem ja erksam kui varem. Nüüd on meil aega taastada suhe ka oma koduplaneediga ja viia end Maa energiatega kooskõlasse. Kui varem tundus pidevalt, et aega jääb puudu, siis nüüd on aega küllaga. Kasuta seda aega puhkamiseks, taastumiseks, sisemiseks restardiks. Kiirustada pole kuhugi. Jälgi, kuidas oma aega kasutad, millele seda kulutad? Tuleta meelde kõik need asjad, mida tahtsid teha, aga polnud aega. Nüüd on aega, täida oma päevad võimalikult palju rõõmu ning rahuldust pakkuvate tegevustega. Ka laisklemine, igavlemine ja kitsikus võivad osutuda geniaalsete ideede ja uuenduste kasvulavaks.

Aeg toob nähtavale tõelised väärtused inimestes, suhetes, suhtumistes ja olukordades nii isiklikus kui ka üldises plaanis. Õpi usaldama iseennast! Pööra enam tähelepanu ustele, mis avanevad ja vähem nendele, mis sulguvad. Loobu eeldamisest. Vaata hetkeolukorda nii nagu see on ja vali suund, kuhu edasi liikuda. On valimiste ja suhtetasandi puhastamise aeg. Küsi endalt, mida saan mina muuta? Vanast vabanemine, oma ümbruse korrastamine ja ümberkorraldamine aitab ka sisemistel energiatel liikuma pääseda. Kui hirm ja ärevus kimbutama kipuvad, keskendu olemasolevale, oma meeltele, oma kehale. Tänutunne olemasoleva eest, leidlikkus, loovus, kaastunne ja kannatlikkus aitavad minna edasi.

Aprilli Täiskuu on 8. aprillil kell 4:35 Päikesega Jäära ja Kuuga Kaalude märgis.

See Täiskuu toob esile suhete teema ja paneb kaaluma sidemeid oma elus. Kui suhetes on mõrasid või ebakõla, toob Täiskuu need esile. Ole enda vastu leebe. Ole ka teistega leebe. Kaastunne on kindlasti üks selle Täiskuu ja kogu aprillikuu läbivaid teemasid. Aprilli Täiskuu kutsub üles mõtlema, kuidas saaksime üksteist toetada, selle asemel, et ummikusse jääda või omaenda ellu takerduda. Samuti suunab see keskenduma suhetele iseendaga ja võib aidata jõuda sügavamale enesearmastuse ja enda omaksvõtmise seisundisse. Täiskuu võib võimendada ka üksilduse tunnet andes tõuke võtta ühendust lähedaste ja sõpradega. Ehkki võid tunda end üksikuna, eraldatuna ja ebakindlalt, oleme selles energias kõik koos ja parim viis sellest edukalt läbi tulla on tunnetades ühtsust. Kuigi füüsilises maailmas paistame eraldiolevatena, oleme vaimses plaanis kõik ühendatud. Isiksuste moodustamine on osa mängust selles elus, kuid meie tuumaks on üks ja seesama.

Täiskuule järgnevad energiad toovad tähelepanu alla endas tõelise väe leidmise ja viisid, kuidas end väestada ning avada oma sisemine sügava tarkuse allikas. Meist igaühe sees on sügav armastuse, jõu, tarkuse, teadmiste ja jumalikkuse allikas. Kasuta Täiskuu energiaid, et sellega ühendust luua. Meie kollektiivsed mõtted, tegevused ja võnked moodustavad selle reaalsuse, milles me elame. Me oleme selles alati koos olnud, kuid nüüd suunatakse meid seda universaalset tõde endas ära tundma ja nägema väge, mida see ühendus luua suudab. Astu korraks välja oma peast, pane oma mured kõrvale ja vaata, mida saad maailmale, teistele, kogukonnale või universumile pakkuda. See ei pea olema suur ega suurejooneline, see võib olla lühike palve, telefonikõne, annetus, abikäsi või kaastunne. Ükski panus pole liiga väike ja ükski panus ei jää märkamatuks.

19. aprillil kell 16:45 siirdub Päike Jäärast Sõnni märki. Sõnni energiad on maalähedased ja pakuvad enam tuge ja kindlustunnet. Minnes julgelt, linnulaulu saatel ja kevade hõngus, vastu muutustele, hakkame end tundma toekamalt ja kindlamalt. Usk oma võimetesse hakkab kosuma ja enne võimatuna näinu ei tundugi enam nii võimatu. Maad võtavad konstruktiivsed, ülesehitavad ideed ja meeleolud. Loodus kutsub, keda näppe mulda pistma, keda matkarajale. Värske õhk tõmbab vastupandamatult. On soov ja soovitatav teha lõket ja leida õues meeldivaid ja kasulikke tegevusi. Eriti soodustatud on tegevused, mille tulemusel sünnivad uued materiaalsed väärtused.

Kuuloomine on 23. aprillil kell 4:24, nii Päike kui ka Kuu on Sõnni märgis. Noorkuu kannab muutuste energiat ja pinnale võib tulla uut ja üllatavat teavet. Sõnni maalähedus ja maandatus aitavad muutusele alistuda ja lubada endal rahulikult vooga kaasa minna. Nüüd on aeg uskuda vankumatult endasse ja oma teesse. Aprillikuu energia aitab meil oma võimekust tunnetada ja end tugevamana, joondatumana ning enesekindlamana tunda. Nüüd on aeg, mil me saame teadlikkuse, armastuse ja teadlike valikute abil uuendada oma isiklikku ja ka kollektiivset reaalsust. Iga muutus isiklikus plaanis toob kaasa ka muutuse üldises. Pole kahtlustki, et ajad on keerulised ja täis väljakutseid, kuid sa ei ole selles üksi. Hinga, ringuta, venita, joo piisavalt, tee trenni, loe, mediteeri, tegele loominguga, suhtle sõpradega, hoolitse enda eest hästi. Ka see etapp lõpeb. Kõik on ajutine ja pole kahtlustki, et seda ebakindlat aega läbides kasvad ja arened sa tublisti.

Ilusat aprillikuud ja jäägem terveks!

Allikas: Igor Mang: Praegu maailmas toimuv on kaasaja lääne tsivilisatsiooni lõpp liigse materialismi tõttu

KARANTIINIHOROSKOOP: kuidas erinevate päikesemärkide esindajad kodusistumisele reageerivad?

Michael Laitman: praegune kriisiolukord päästis meid maailmasõjast! Toimub maailma väga tõsine vaimne ümberhäälestamine

Seotud